Dino logo

Bony towarowe

W sprzedaży posiadamy bony o nominałach 10, 20, 50 i 100 zł. Zachęcamy do składania zamówień na bony Dino, nie tylko w okresie świątecznym, lecz również przez cały rok. Bony można realizować we wszystkich marketach DINO. Oferta skierowana jest nie tylko dla przedsiębiorstw, ale również dla Klientów indywidualnych.

Szczegółowe informacje:
[email protected]
tel. (62) 721 34 99
(62) 721 74 09
a także Kierownicy poszczególnych sklepów.

Informacja o ochronie danych osobowych

Cash back

Usługa cash back dostępna jest w każdym z naszych marketów. Dzięki niej można wypłacić gotówkę przy okazji płacenia za zakupy kartą. Jednorazowo można wypłacić nawet do 1000 zł kartą MasterCard oraz kartą Visa niezależnie od wysokości kwoty, jaką płaci się za zakupy, a cała operacja trwa kilka sekund. Usługa cash back może znakomicie zastąpić korzystanie z bankomatu.

Doładowania telefonów

Prowadzimy sprzedaż doładowań telefonicznych, subskrypcji oraz kuponów PrePaid. W wygodny i szybki sposób możesz doładować swój telefon, wykupić dostęp do cyfrowej zawartości muzyki, gier i ich dodatków oraz dokonywać płatności bezgotówkowych.

Kupony PrePaid
Kupon z kodem, który wprowadzany przy płatności za produkty lub usługi w Internecie, pozwala robić zakupy bez potrzeby używania karty płatniczej lub konta bankowego. Podstawową zaletą systemu płatności internetowych jest wygoda i bezpieczeństwo takich transakcji oraz pełna kontrola aktualnego stanu karty, wydatków oraz ich historii.
Abonamenty i subskrypcje
Kody umożliwiające wykupienie abonamentów lub subskrypcji streamingowych. Wprowadź kod z paragonu, by korzystać z czasowego dostępu do muzyki cyfrowej lub wzbogacić wrażenia z grania na konsoli. W naszej ofercie posiadamy:
Budki telefoniczne
Kody pozwalające na rozmowy telefoniczne z telefonu domowego, budki telefonicznej lub z telefonu komórkowego. Wybierz numer dostępowy, wprowadź kod kuponu, a następnie wpisz numer, z którym chcesz się połączyć. U nas kupisz:
Doładowania telefonów
Kody umożliwiające doładowanie telefonu komórkowego na kartę. Wykorzystaj kod z paragonu, by uzupełnić swoje środki na koncie i cieszyć się długimi rozmowami z bliskimi. W naszej ofercie posiadamy doładowania o różnych nominałach poniższych operatorów:

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami

Dino logo
  • Markety Dino godziny otwarcia
  • Poniedziałek - Sobota 6:00 - 22:30
  • Niedziela handlowa 8:30 - 20:00
  • *wybrane markety otwarte w krótszych niż standardowe godzinach. Szczegóły w marketach Dino.
Copyright 2024 Dino Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone