Dino logo

Wyszukaj oferty po lokalizacji

Wyszukaj oferty po kategorii

Market

Magazyn

Centrala

Praca w terenie

Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią sukcesu!

Jednym z atutów wpływających na silną pozycję Dino Polska na rynku sprzedaży detalicznej żywności w Polsce są Pracownicy, którzy wraz ze swoją wiedzą, umiejętnościami oraz kompetencjami mają realny wpływ na rozwój naszej firmy. Staramy się stwarzać naszym Pracownikom przestrzeń do rozwoju zawodowego oraz osobistego.
W miejscu pracy zapewniamy im jasno zdefiniowane obowiązki oraz wsparcie doświadczonego zespołu. Koncentrujemy się na dobrych relacjach pracowniczych, opartych na szacunku, współpracy i komunikacji.
Dzięki systemowi szkoleń wewnętrznych z powodzeniem zatrudniamy osoby, które są na początku swojej kariery zawodowej.

W procesie rekrutacji kierujemy się zasadą równych szans oraz otwartością na każdego kandydata. Zadowolenie Pracowników jest naszym priorytetem. Oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego i awansu oraz konkurencyjne wynagrodzenia.

Markety

Zagęszczamy sieć marketów Dino, dzięki czemu oferujemy pracę w atrakcyjnych lokalizacjach, blisko miejsca zamieszkania naszych pracowników. Wierzymy, że zadowolenie naszego personelu przekłada się na satysfakcję klienta, dlatego nieustannie wspieramy i szkolimy pracowników. Dzięki temu kadra kierownicza marketów w ponad 90% wywodzi się z awansów wewnętrznych.

Magazyn

Rozwinęliśmy system szkoleń wewnętrznych i wypracowaliśmy mechanizmy, dzięki którym z powodzeniem zatrudniamy osoby bez doświadczenia, szkoląc je do pracy w naszych Centrach Dystrybucyjnych. Pracownicy mają szansę rozwinąć swoje umiejętności oraz wykorzystać je przy obsłudze nowoczesnych urządzeń i systemów logistycznych.

Centrala

Szybki rozwój w połączeniu z dużymi możliwościami dalszej ekspansji sieci marketów Dino tworzą atrakcyjne perspektywy rozwoju zawodowego dotychczasowym i nowym pracownikom Centrali Dino Polska. Sprzyja temu nasze ukierunkowanie na awanse wewnętrzne, otwartość na pomysły naszych pracowników i docenianie proaktywności.

Praca w terenie

Geograficzna ekspansja sieci Dino umożliwia nam nawiązywanie współpracy z osobami z całej Polski. Różnorodność proponowanych ofert pracy pozwala kandydatom do pracy w Dino na znalezienie interesującego i satysfakcjonującego obszaru zawodowego.

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami

Dino logo
  • Markety Dino godziny otwarcia
  • Poniedziałek - Sobota 6:00 - 22:30
  • Niedziela handlowa 8:30 - 20:00
  • *wybrane markety otwarte w krótszych niż standardowe godzinach. Szczegóły w marketach Dino.
Copyright 2024 Dino Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone