Informacja o wycofaniu produktu

Sieć handlowa Dino Polska S.A. podjęła decyzję o prewencyjnym wycofaniu z obrotu produktu głęboko mrożonego pn. Warzywa na patelnie z talarkami ziemniaków Mroźny Ogród 600 g”, produkowanego i dostarczanego do sieci przez firmę Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. (wycofano wszystkie partie ww. produktu oraz wstrzymano dostawy z firmy Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.).

Decyzja została podjęta z uwagi na potencjalne ryzyko występowania w ww. produkcie bakterii Listeria monocytogenes, związane z użytym do produkcji surowcem (kukurydzą).

Dbając o najwyższe standardy bezpieczeństwa produktów chcemy wyeliminować nawet znikome ryzyko spożycia składnika mogącego mieć wpływ na zdrowie konsumentów.

Konsumenci, którzy zakupili w sieci Dino Polska S.A. produkt pn. „Warzywa na patelnie z talarkami ziemniaków Mroźny Ogród 600 g”, proszeni są o zniszczenie go lub zwrócenie do sklepu.

Wyżej wymieniony produkt nie powinien być spożywany.

Jednocześnie informujemy, że produkt pn. Warzywa na patelnie z talarkami ziemniaków Mroźny Ogród 600 g” produkowany i dostarczany do sieci przez firmę Oerlemans Foods Polska Sp. z o. o. jest bezpieczny i nie stwarza ryzyka dla zdrowia konsumentów.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją.