[{"data":1,"prerenderedAt":1965},["ShallowReactive",2],{"market":3,"category-halloween-undefined-undefined-undefined-undefined":4},null,{"title":5,"sections":6,"sectionsContent":14,"screen":1960,"dynamicRoute":3,"tabProductSlugs":1964},"Dino, najbliżej Ciebie",[7],{"slug":8,"contentUrl":9,"widget":10,"title":11,"description":3,"redirectUrl":3,"contentType":12,"contentId":13,"redirectUrlText":3,"dateFrom":3,"dateTo":3,"labelDateFrom":3,"labelDateTo":3},"halloween-grid","https://api.marketdino.pl/api/v1/products/variants/by_group/3901","ProductGroupListGrid","Wkrótce Halloween",48,"3901",[15],{"slug":8,"contentUrl":9,"widget":10,"title":11,"description":3,"redirectUrl":3,"contentType":12,"contentId":13,"redirectUrlText":3,"dateFrom":3,"dateTo":3,"labelDateFrom":3,"labelDateTo":3,"content":16},{"count":17,"next":3,"previous":3,"results":18,"title":11,"redirectUrl":3},40,{"name":19,"containsAlcoholProducts":20,"backgroundImage":20,"products":21,"bannerFiles":1931},"[NIE USUWAĆ] WKRÓTCE HALLOWEEN 🎃",false,[22,99,169,237,272,308,342,395,467,524,554,582,613,666,716,777,826,849,917,951,1033,1078,1137,1176,1228,1269,1310,1351,1397,1444,1482,1507,1539,1582,1634,1731,1763,1806,1830,1889],{"id":23,"details":24,"photos":58,"price":76,"generalInfo":86,"slug":87,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":88,"category":92,"categoryPath":98,"isActive":56},1761978,{"name":25,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":26,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Kubek ceramiczny 320ml H26",[27],{"id":28,"defaultDesktopImg":29,"defaultTabletImg":34,"defaultMobileImg":38,"bigDesktopImg":42,"bigTabletImg":46,"bigMobileImg":49,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},13,{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},61573,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/65/5f/655fdc15-4f72-44df-9c4c-5c6d9784a4aa/typenowosc_size1_1.svg","image/svg+xml",7493,{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},61574,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/1b/d3/1bd3c9fa-5579-4151-b7ed-2f4de4168866/typenowosc_size2_1.svg",7734,{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},61575,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/60/41/604197d4-1bad-49f0-9ae2-9b380e483025/typenowosc_size3_1.svg",7152,{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},67128,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/59/ac/59ac4605-1ce5-4e6f-b46c-3d7288729bed/zasob_149.svg",9775,{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},67129,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/53/03/53030651-e154-432c-8b5b-d9ebdb0bbf1e/zasob_149.svg",{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},67130,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/98/8d/988d09dc-e94f-4256-96e3-e3f333e14d54/zasob_149.svg","Nowość",1,"2026-09-29 14:01:26","2024-10-30 14:43:17",true,"",[59,68],{"id":60,"file":61,"alt":67,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":23},67909,{"id":62,"file":63,"mimeType":64,"size":65,"url":66,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136109,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/45/b3/45b32f1e-ab51-425a-adbc-53527a936ae5/5902918279255_6_1.png","image/png",150367,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/45/b3/45b32f1e-ab51-425a-adbc-53527a936ae5/5902918279255_6_1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Kubek ceramiczny 320ml H26 widok 1",{"id":69,"file":70,"alt":75,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":23},67910,{"id":71,"file":72,"mimeType":64,"size":73,"url":74,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136110,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/20/99/209950c3-f041-421f-b9e2-b17381f70086/5902918279255_5_1.png",226560,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/20/99/209950c3-f041-421f-b9e2-b17381f70086/5902918279255_5_1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Kubek ceramiczny 320ml H26 widok 2",{"variant":23,"price":77,"oldPrice":78,"specialPriceConditions":79,"reductionValue":80,"omnibusPrice":78,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":83,"multibuyText":84,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":56,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":56},"4.99","9.99","PRZY ZAKUPIE 2 SZTUK","-50%","Jednostka","szt.","1+1","za szt.","PLN",[],"kubek-ceramiczny-320ml-h26",[89],{"value":90,"type":91},"5902918279255","EAN",{"id":93,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":94,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":96,"order":97},1556,"AGD Z PORCELANY","leaf",[],679,[94],{"id":100,"details":101,"photos":132,"price":149,"generalInfo":157,"slug":158,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":159,"category":163,"categoryPath":168,"isActive":56},1765344,{"name":102,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":103,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Lizak owocowy oko Skillz Argo 15g mix",[104],{"id":105,"defaultDesktopImg":106,"defaultTabletImg":110,"defaultMobileImg":114,"bigDesktopImg":118,"bigTabletImg":122,"bigMobileImg":125,"name":128,"sortOrder":129,"updatedAt":130,"createdAt":131,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},20,{"id":107,"file":108,"mimeType":32,"size":109,"url":108,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},59757,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/d2/7e/d27eec33-cd58-4035-a0d3-0ed703cf622d/typemieszaj_dowolnie_size1.svg",13350,{"id":111,"file":112,"mimeType":32,"size":113,"url":112,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},59758,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/a6/5c/a65cefc5-c0bd-4a6c-a49a-d06dc7708b6e/typemieszaj_dowolnie_size2.svg",13824,{"id":115,"file":116,"mimeType":32,"size":117,"url":116,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},59759,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/a1/3e/a13e6023-110c-4a68-bd64-90839481ce76/typemieszaj_dowolnie_size3.svg",13000,{"id":119,"file":120,"mimeType":32,"size":121,"url":120,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},67214,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/6a/b9/6ab9af8f-5d78-4753-85b9-5b43b2ddeabb/zasob_172.svg",9525,{"id":123,"file":124,"mimeType":32,"size":121,"url":124,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},67215,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/68/b8/68b88132-3430-42d8-b2f3-d72b446885db/zasob_172.svg",{"id":126,"file":127,"mimeType":32,"size":121,"url":127,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},67216,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/a2/6d/a26deb12-d2f3-4ee4-bbf4-2b8ec38a1419/zasob_172.svg","Mieszaj dowolnie",6,"2026-09-29 14:51:55","2024-10-30 14:47:24",[133,141],{"id":134,"file":135,"alt":140,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":100},68120,{"id":136,"file":137,"mimeType":64,"size":138,"url":139,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136808,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/26/15/26153e5f-4c2f-4f4f-af1d-24aff8c89a02/96250099_1.png",163893,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/26/15/26153e5f-4c2f-4f4f-af1d-24aff8c89a02/96250099_1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Lizak owocowy oko Skillz Argo 15g mix widok 1",{"id":142,"file":143,"alt":148,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":100},68121,{"id":144,"file":145,"mimeType":64,"size":146,"url":147,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136809,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/4d/ff/4dfffd52-5e70-4db7-a445-172340b53134/96250099.png",174455,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/4d/ff/4dfffd52-5e70-4db7-a445-172340b53134/96250099.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Lizak owocowy oko Skillz Argo 15g mix widok 2",{"variant":100,"price":150,"oldPrice":151,"specialPriceConditions":152,"reductionValue":57,"omnibusPrice":153,"unit":154,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":155,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":156,"xyPromo":3,"multibuyText":84,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":56,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"0.55","0.99","PRZY ZAKUPIE 5 SZTUK","0.59","Kilogramy","36,67 zł/kg","66,00 zł/kg",[],"lizak-owocowy-oko-skillz-argo-15g-mix",[160],{"value":161,"type":162},"96250099","EAN 6 CYFR",{"id":164,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":165,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":166,"order":167},1139,"LIZAKI",[],262,[165],{"id":170,"details":171,"photos":188,"price":222,"generalInfo":226,"slug":227,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":228,"category":231,"categoryPath":236,"isActive":56},1761767,{"name":172,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":173,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Ozdoby do włosów mix H26",[174,181],{"id":28,"defaultDesktopImg":175,"defaultTabletImg":176,"defaultMobileImg":177,"bigDesktopImg":178,"bigTabletImg":179,"bigMobileImg":180,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":105,"defaultDesktopImg":182,"defaultTabletImg":183,"defaultMobileImg":184,"bigDesktopImg":185,"bigTabletImg":186,"bigMobileImg":187,"name":128,"sortOrder":129,"updatedAt":130,"createdAt":131,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":107,"file":108,"mimeType":32,"size":109,"url":108,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":111,"file":112,"mimeType":32,"size":113,"url":112,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":115,"file":116,"mimeType":32,"size":117,"url":116,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":119,"file":120,"mimeType":32,"size":121,"url":120,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":123,"file":124,"mimeType":32,"size":121,"url":124,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":126,"file":127,"mimeType":32,"size":121,"url":127,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},[189,198,206,214],{"id":190,"file":191,"alt":197,"title":57,"main":56,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":170},67879,{"id":192,"file":193,"mimeType":194,"size":195,"url":196,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136053,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/0e/97/0e974589-956a-4e8f-a985-78bdfc25cccf/59029182797500_8.jpg","image/jpeg",258052,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/0e/97/0e974589-956a-4e8f-a985-78bdfc25cccf/59029182797500_8.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Ozdoby do włosów mix H26 widok główny ",{"id":199,"file":200,"alt":205,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":170},67880,{"id":201,"file":202,"mimeType":194,"size":203,"url":204,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136054,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/fe/e7/fee7514c-0f04-4bf9-bfc7-b1f2a6f7e916/5902918279750_11.jpg",204697,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/fe/e7/fee7514c-0f04-4bf9-bfc7-b1f2a6f7e916/5902918279750_11.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Ozdoby do włosów mix H26 widok 1",{"id":207,"file":208,"alt":213,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":170},67881,{"id":209,"file":210,"mimeType":194,"size":211,"url":212,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136052,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/2b/1b/2b1bc45e-899f-4fa8-8d3e-acf2972e9984/59029182797505.jpg",138071,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/2b/1b/2b1bc45e-899f-4fa8-8d3e-acf2972e9984/59029182797505.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Ozdoby do włosów mix H26 widok 2",{"id":215,"file":216,"alt":221,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":170},67882,{"id":217,"file":218,"mimeType":194,"size":219,"url":220,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136055,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/24/65/24652882-dc0f-4c65-9f46-7c96add714eb/5902918279750_7.jpg",249637,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/24/65/24652882-dc0f-4c65-9f46-7c96add714eb/5902918279750_7.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Ozdoby do włosów mix H26 widok 3",{"variant":170,"price":223,"oldPrice":224,"specialPriceConditions":79,"reductionValue":225,"omnibusPrice":224,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":84,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":56,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"2.99","3.99","-25%",[],"ozdoby-do-wosow-mix-h26",[229],{"value":230,"type":91},"5902918279750",{"id":232,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":233,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":234,"order":235},1555,"AKCESORIA KOSMETYCZNE",[],678,[233],{"id":238,"details":239,"photos":249,"price":258,"generalInfo":261,"slug":262,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":263,"category":266,"categoryPath":271,"isActive":56},1761682,{"name":240,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":241,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Obrus papierowy 120x180cm H26",[242],{"id":28,"defaultDesktopImg":243,"defaultTabletImg":244,"defaultMobileImg":245,"bigDesktopImg":246,"bigTabletImg":247,"bigMobileImg":248,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},[250],{"id":251,"file":252,"alt":257,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":238},68039,{"id":253,"file":254,"mimeType":64,"size":255,"url":256,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136781,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/e5/65/e5655611-f6d4-47c2-bd04-a8bb6fdbe960/5901646062573.png",243318,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/e5/65/e5655611-f6d4-47c2-bd04-a8bb6fdbe960/5901646062573.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Obrus papierowy 120x180cm H26 widok 1",{"variant":238,"price":77,"oldPrice":259,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":260,"omnibusPrice":259,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"6.99","-28%",[],"obrus-papierowy-120x180cm-h26",[264],{"value":265,"type":91},"5901646062573",{"id":267,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":268,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":269,"order":270},1574,"ARTYKUŁY PAPIERNICZE OZDOBNE",[],697,[268],{"id":273,"details":274,"photos":284,"price":293,"generalInfo":297,"slug":298,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":299,"category":302,"categoryPath":307,"isActive":56},1761779,{"name":275,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":276,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Poduszka dekoracyjna mix H26",[277],{"id":28,"defaultDesktopImg":278,"defaultTabletImg":279,"defaultMobileImg":280,"bigDesktopImg":281,"bigTabletImg":282,"bigMobileImg":283,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},[285],{"id":286,"file":287,"alt":292,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":273},67940,{"id":288,"file":289,"mimeType":64,"size":290,"url":291,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136270,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/b8/f8/b8f8b742-a811-4a2e-8b0a-4f16560e519f/5902918281401.png",416955,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/b8/f8/b8f8b742-a811-4a2e-8b0a-4f16560e519f/5902918281401.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Poduszka dekoracyjna mix H26 widok 1",{"variant":273,"price":294,"oldPrice":295,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":296,"omnibusPrice":295,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"19.99","24.99","-20%",[],"poduszka-dekoracyjna-mix-h26",[300],{"value":301,"type":91},"5902918281401",{"id":303,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":304,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":305,"order":306},1578,"ART. TEKSTYLNE DOM",[],701,[304],{"id":309,"details":310,"photos":320,"price":329,"generalInfo":331,"slug":332,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":333,"category":336,"categoryPath":341,"isActive":56},1760288,{"name":311,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":312,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Balon foliowy dynia roz. 62x75cm",[313],{"id":28,"defaultDesktopImg":314,"defaultTabletImg":315,"defaultMobileImg":316,"bigDesktopImg":317,"bigTabletImg":318,"bigMobileImg":319,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},[321],{"id":322,"file":323,"alt":328,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":309},67887,{"id":324,"file":325,"mimeType":194,"size":326,"url":327,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136060,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/c4/f1/c4f14c2e-7151-46fa-82ca-8db923df7f54/5906639428527.jpg",140608,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/c4/f1/c4f14c2e-7151-46fa-82ca-8db923df7f54/5906639428527.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Balon foliowy dynia roz. 62x75cm widok 1",{"variant":309,"price":330,"oldPrice":330,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"3.49",[],"balon-foliowy-dynia-roz-62x75cm",[334],{"value":335,"type":91},"5906639428527",{"id":337,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":338,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":339,"order":340},1584,"ZABAWKI",[],707,[338],{"id":343,"details":344,"photos":375,"price":384,"generalInfo":387,"slug":388,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":389,"category":392,"categoryPath":394,"isActive":56},1761041,{"name":345,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":346,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Balony lateksowe Halloween 18szt H26",[347],{"id":348,"defaultDesktopImg":349,"defaultTabletImg":353,"defaultMobileImg":357,"bigDesktopImg":361,"bigTabletImg":365,"bigMobileImg":368,"name":371,"sortOrder":372,"updatedAt":373,"createdAt":374,"isBottom":20,"listingDontShowBig":20,"videoUrl":57},382,{"id":350,"file":351,"mimeType":32,"size":352,"url":351,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},93782,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/db/15/db15f2d6-1c65-4853-a50d-1b0dbb56b7ad/badge_-_default.svg",11388,{"id":354,"file":355,"mimeType":32,"size":356,"url":355,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},93783,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/cd/c5/cdc54c16-426a-4265-9a82-e798d28f528e/badge_-_default-1.svg",11810,{"id":358,"file":359,"mimeType":32,"size":360,"url":359,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},93784,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/fb/0c/fb0ca014-89f7-4dd8-99ec-f0928eb43995/badge_-_default-2.svg",11020,{"id":362,"file":363,"mimeType":32,"size":364,"url":363,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},86025,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/80/da/80da6468-cf4e-47cd-bae5-0cacab6f9303/filezasob_1.svg",9213,{"id":366,"file":367,"mimeType":32,"size":364,"url":367,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},86026,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/51/6c/516c94c3-d019-456f-8cba-b8d1e9b2669d/filezasob_1.svg",{"id":369,"file":370,"mimeType":32,"size":364,"url":370,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},86027,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/b9/0b/b90b153c-4450-4e72-ac35-2e68ed5103cb/filezasob_1.svg","18_szt_na_opak",0,"2025-09-04 16:29:49","2025-06-18 13:30:36",[376],{"id":377,"file":378,"alt":383,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":343},67804,{"id":379,"file":380,"mimeType":64,"size":381,"url":382,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},135761,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/c9/fc/c9fc46b8-c0be-46df-ad48-9e3f891768dc/a918oxuq3_8ucxps_mio.png",302563,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/c9/fc/c9fc46b8-c0be-46df-ad48-9e3f891768dc/a918oxuq3_8ucxps_mio.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Balony lateksowe Halloween 18szt H26 widok 1",{"variant":343,"price":385,"oldPrice":385,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":386,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":386,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"5.99","0,33 zł/szt.",[],"balony-lateksowe-halloween-18szt-h26",[390],{"value":391,"type":91},"5902918295132",{"id":337,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":338,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":393,"order":340},[],[338],{"id":396,"details":397,"photos":400,"price":457,"generalInfo":459,"slug":460,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":461,"category":464,"categoryPath":466,"isActive":56},1752535,{"name":398,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":399,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Dekoracja z filcu LED mix H26",[],[401,409,417,425,433,441,449],{"id":402,"file":403,"alt":408,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":396},67297,{"id":404,"file":405,"mimeType":64,"size":406,"url":407,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},133917,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/06/fa/06fa06b7-d982-4932-b016-b275de92285f/5902918279378.png",236996,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/06/fa/06fa06b7-d982-4932-b016-b275de92285f/5902918279378.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Dekoracja z filcu LED mix H26 widok 1",{"id":410,"file":411,"alt":416,"title":57,"main":56,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":396},67336,{"id":412,"file":413,"mimeType":194,"size":414,"url":415,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},133968,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/76/71/76713e86-2f70-4eae-9475-9c13659a044a/5902918279378_4.jpg",832854,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/76/71/76713e86-2f70-4eae-9475-9c13659a044a/5902918279378_4.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Dekoracja z filcu LED mix H26 widok główny ",{"id":418,"file":419,"alt":424,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":396},67337,{"id":420,"file":421,"mimeType":194,"size":422,"url":423,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},133969,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/93/67/9367f0fa-99f6-4c69-8485-99d9589187e6/5902918279378_5.jpg",1045265,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/93/67/9367f0fa-99f6-4c69-8485-99d9589187e6/5902918279378_5.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Dekoracja z filcu LED mix H26 widok 2",{"id":426,"file":427,"alt":432,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":396},67338,{"id":428,"file":429,"mimeType":194,"size":430,"url":431,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},133970,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/8d/40/8d4043a4-1a90-436a-9dad-ee490f2267bb/5902918279378_6.jpg",734160,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/8d/40/8d4043a4-1a90-436a-9dad-ee490f2267bb/5902918279378_6.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Dekoracja z filcu LED mix H26 widok 3",{"id":434,"file":435,"alt":440,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":396},67339,{"id":436,"file":437,"mimeType":194,"size":438,"url":439,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},133971,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/da/53/da538f79-d71b-4d2b-b08d-9cc84fc777c8/5902918279378_7.jpg",795857,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/da/53/da538f79-d71b-4d2b-b08d-9cc84fc777c8/5902918279378_7.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Dekoracja z filcu LED mix H26 widok 4",{"id":442,"file":443,"alt":448,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":396},67340,{"id":444,"file":445,"mimeType":194,"size":446,"url":447,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},133972,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/4a/58/4a589de5-24a9-4f83-921a-31a8311b0d7b/5902918279378_8.jpg",718931,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/4a/58/4a589de5-24a9-4f83-921a-31a8311b0d7b/5902918279378_8.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Dekoracja z filcu LED mix H26 widok 5",{"id":450,"file":451,"alt":456,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":396},67341,{"id":452,"file":453,"mimeType":194,"size":454,"url":455,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},133973,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/44/bd/44bddc53-78a8-4281-850a-d3fcc89aabed/5902918279378_9.jpg",622470,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/44/bd/44bddc53-78a8-4281-850a-d3fcc89aabed/5902918279378_9.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Dekoracja z filcu LED mix H26 widok 6",{"variant":396,"price":458,"oldPrice":458,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"14.99",[],"dekoracja-z-filcu-led-mix-h26",[462],{"value":463,"type":91},"5902918279378",{"id":303,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":304,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":465,"order":306},[],[304],{"id":468,"details":469,"photos":479,"price":512,"generalInfo":513,"slug":514,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":515,"category":518,"categoryPath":523,"isActive":56},1763214,{"name":470,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":471,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Długopis halloween z LED H26",[472],{"id":28,"defaultDesktopImg":473,"defaultTabletImg":474,"defaultMobileImg":475,"bigDesktopImg":476,"bigTabletImg":477,"bigMobileImg":478,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},[480,488,496,504],{"id":481,"file":482,"alt":487,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":468},68048,{"id":483,"file":484,"mimeType":64,"size":485,"url":486,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136715,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/39/ca/39ca47ed-cebb-4790-83fb-4f78319b8a76/5902918293381_11.png",244960,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/39/ca/39ca47ed-cebb-4790-83fb-4f78319b8a76/5902918293381_11.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Długopis halloween z LED H26 widok 1",{"id":489,"file":490,"alt":495,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":468},68049,{"id":491,"file":492,"mimeType":64,"size":493,"url":494,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136716,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/86/2b/862b0892-eda2-4e8f-b747-a39df00a6af2/5902918293381_9.png",258761,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/86/2b/862b0892-eda2-4e8f-b747-a39df00a6af2/5902918293381_9.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Długopis halloween z LED H26 widok 2",{"id":497,"file":498,"alt":503,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":468},68050,{"id":499,"file":500,"mimeType":64,"size":501,"url":502,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136717,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/e2/70/e2701c8b-16af-4f27-afd3-87b06f53aadb/5902918293381_6.png",221114,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/e2/70/e2701c8b-16af-4f27-afd3-87b06f53aadb/5902918293381_6.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Długopis halloween z LED H26 widok 3",{"id":505,"file":506,"alt":511,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":468},68051,{"id":507,"file":508,"mimeType":64,"size":509,"url":510,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136718,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/5f/ab/5fab8a8f-4b7b-4acd-aadb-72d0e1da5b8c/5902918293381_7.png",251717,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/5f/ab/5fab8a8f-4b7b-4acd-aadb-72d0e1da5b8c/5902918293381_7.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Długopis halloween z LED H26 widok 4",{"variant":468,"price":385,"oldPrice":385,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},[],"dugopis-halloween-z-led-h26",[516],{"value":517,"type":91},"5902918293381",{"id":519,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":520,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":521,"order":522},1572,"ARTYKUŁY SZKOLNE",[],695,[520],{"id":525,"details":526,"photos":536,"price":545,"generalInfo":546,"slug":547,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":548,"category":551,"categoryPath":553,"isActive":56},1761797,{"name":527,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":528,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Długopis z koralikami i figurką H26",[529],{"id":28,"defaultDesktopImg":530,"defaultTabletImg":531,"defaultMobileImg":532,"bigDesktopImg":533,"bigTabletImg":534,"bigMobileImg":535,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},[537],{"id":538,"file":539,"alt":544,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":525},67907,{"id":540,"file":541,"mimeType":194,"size":542,"url":543,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136114,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/53/55/53553ec6-17d3-46c7-9f06-ce68432b8bde/5902918293329.jpg",11928,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/53/55/53553ec6-17d3-46c7-9f06-ce68432b8bde/5902918293329.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Długopis z koralikami i figurką H26 widok 1",{"variant":525,"price":224,"oldPrice":224,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},[],"dugopis-z-koralikami-i-figurka-h26",[549],{"value":550,"type":91},"5902918293329",{"id":519,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":520,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":552,"order":522},[],[520],{"id":555,"details":556,"photos":559,"price":568,"generalInfo":571,"slug":572,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":573,"category":576,"categoryPath":581,"isActive":56},1761965,{"name":557,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":558,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Figurka drewniana Halloween H26",[],[560],{"id":561,"file":562,"alt":567,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":555},68119,{"id":563,"file":564,"mimeType":64,"size":565,"url":566,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136807,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/8d/50/8d505612-8b2d-44c7-895e-cd0f3e56cc4e/5902918279675.png",193959,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/8d/50/8d505612-8b2d-44c7-895e-cd0f3e56cc4e/5902918279675.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Figurka drewniana Halloween H26 widok 1",{"variant":555,"price":569,"oldPrice":569,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":570,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"7.99","kg",[],"figurka-drewniana-halloween-h26",[574],{"value":575,"type":91},"5902918279675",{"id":577,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":578,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":579,"order":580},1548,"AGD DREWNIANE",[],671,[578],{"id":583,"details":584,"photos":594,"price":603,"generalInfo":605,"slug":606,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":607,"category":610,"categoryPath":612,"isActive":56},1761999,{"name":585,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":586,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Kubek ceramiczny 0,52l H26",[587],{"id":28,"defaultDesktopImg":588,"defaultTabletImg":589,"defaultMobileImg":590,"bigDesktopImg":591,"bigTabletImg":592,"bigMobileImg":593,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},[595],{"id":596,"file":597,"alt":602,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":583},67939,{"id":598,"file":599,"mimeType":64,"size":600,"url":601,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136269,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/f6/74/f674ba76-9383-4109-bff3-1d85fab9cd12/5902918279491.png",96478,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/f6/74/f674ba76-9383-4109-bff3-1d85fab9cd12/5902918279491.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Kubek ceramiczny 0,52l H26 widok 1",{"variant":583,"price":604,"oldPrice":604,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"17.99",[],"kubek-ceramiczny-052l-h26",[608],{"value":609,"type":91},"5902918279491",{"id":93,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":94,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":611,"order":97},[],[94],{"id":614,"details":615,"photos":646,"price":655,"generalInfo":658,"slug":659,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":660,"category":663,"categoryPath":665,"isActive":56},1619075,{"name":616,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":617,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Lizaki na pasku Karwit 6x6g H26",[618],{"id":619,"defaultDesktopImg":620,"defaultTabletImg":624,"defaultMobileImg":628,"bigDesktopImg":632,"bigTabletImg":636,"bigMobileImg":639,"name":642,"sortOrder":643,"updatedAt":644,"createdAt":645,"isBottom":20,"listingDontShowBig":20,"videoUrl":57},64,{"id":621,"file":622,"mimeType":32,"size":623,"url":622,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},83161,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/18/97/1897c02f-6a7c-4f68-a96b-9d16a9e8a029/badge_-_default-84.svg",10531,{"id":625,"file":626,"mimeType":32,"size":627,"url":626,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},83162,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/fb/b3/fbb30963-e3e2-45c4-bed0-5b19cf56dc9c/badge_-_default-85.svg",10835,{"id":629,"file":630,"mimeType":32,"size":631,"url":630,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},83163,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/0c/97/0c979020-b7b1-4cbe-9aff-85f37b1960d8/badge_-_default-86.svg",10136,{"id":633,"file":634,"mimeType":32,"size":635,"url":634,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},83158,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/c1/3d/c13d859a-5715-488f-afbb-55e47c52ab6c/29.svg",8694,{"id":637,"file":638,"mimeType":32,"size":635,"url":638,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},83159,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/7c/18/7c185dd0-5f72-4aa2-ba3a-3002b62e220e/29.svg",{"id":640,"file":641,"mimeType":32,"size":635,"url":641,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},83160,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/60/7a/607a3cf5-5cb7-4ea6-89f5-347ab774e6ad/29.svg","6_sztuk_1_opakowanie",9,"2025-06-05 16:23:57","2024-11-26 08:17:56",[647],{"id":648,"file":649,"alt":654,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":614},52928,{"id":650,"file":651,"mimeType":64,"size":652,"url":653,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},97801,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/3a/9a/3a9aec80-e2b3-473e-9e3a-3929b5d9e4cd/5900415001584_1.png",274058,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/3a/9a/3a9aec80-e2b3-473e-9e3a-3929b5d9e4cd/5900415001584_1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Lizaki na pasku Karwit 6x6g H26 widok 1",{"variant":614,"price":656,"oldPrice":656,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":154,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":657,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":657,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"1.79","49,72 zł/kg",[],"lizaki-na-pasku-halloween-karwit-6x6g",[661],{"value":662,"type":91},"5900415001584",{"id":164,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":165,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":664,"order":167},[],[165],{"id":667,"details":668,"photos":673,"price":706,"generalInfo":708,"slug":709,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":710,"category":713,"categoryPath":715,"isActive":56},1619030,{"name":669,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":670,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":671,"descriptionList":672},"Lizak monster pop Johny Bee 35g",[],"Lizak Monster Pop Johny Bee","35 g",[674,682,690,698],{"id":675,"file":676,"alt":681,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":56,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":667},53276,{"id":677,"file":678,"mimeType":64,"size":679,"url":680,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},98640,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/13/03/1303f182-792f-438f-81f2-e35404e07a9b/row-1-column-3_1.png",174328,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/13/03/1303f182-792f-438f-81f2-e35404e07a9b/row-1-column-3_1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Lizak monster pop Johny Bee 35g widok tła ",{"id":683,"file":684,"alt":689,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":667},52878,{"id":685,"file":686,"mimeType":64,"size":687,"url":688,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},97691,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/77/f8/77f88381-0f37-4285-ab3b-5aa59e576092/5904917032756_2.png",124374,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/77/f8/77f88381-0f37-4285-ab3b-5aa59e576092/5904917032756_2.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Lizak monster pop Johny Bee 35g widok 1",{"id":691,"file":692,"alt":697,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":56,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":667},52879,{"id":693,"file":694,"mimeType":64,"size":695,"url":696,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},98639,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/88/a7/88a76d74-f21d-429a-aded-83730d2ed499/5904917032756_x2.png",450361,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/88/a7/88a76d74-f21d-429a-aded-83730d2ed499/5904917032756_x2.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Lizak monster pop Johny Bee 35g widok 2",{"id":699,"file":700,"alt":705,"title":57,"main":56,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":667},52822,{"id":701,"file":702,"mimeType":64,"size":703,"url":704,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},97690,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/f2/7c/f27c26de-a369-4e8a-bd56-d96565f1e73b/5904917032756_1.png",140146,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/f2/7c/f27c26de-a369-4e8a-bd56-d96565f1e73b/5904917032756_1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Lizak monster pop Johny Bee 35g widok główny ",{"variant":667,"price":330,"oldPrice":330,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":154,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":707,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":707,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"99,71 zł/kg",[],"lizak-monster-pop-johny-bee-35g",[711],{"value":712,"type":91},"5904917032756",{"id":164,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":165,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":714,"order":167},[],[165],{"id":717,"details":718,"photos":755,"price":764,"generalInfo":766,"slug":767,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":768,"category":771,"categoryPath":776,"isActive":56},1761648,{"name":719,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":720,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Maski papierowe 4szt H26",[721,728],{"id":28,"defaultDesktopImg":722,"defaultTabletImg":723,"defaultMobileImg":724,"bigDesktopImg":725,"bigTabletImg":726,"bigMobileImg":727,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":729,"defaultDesktopImg":730,"defaultTabletImg":734,"defaultMobileImg":738,"bigDesktopImg":742,"bigTabletImg":746,"bigMobileImg":749,"name":752,"sortOrder":643,"updatedAt":753,"createdAt":754,"isBottom":20,"listingDontShowBig":20,"videoUrl":57},78,{"id":731,"file":732,"mimeType":32,"size":733,"url":732,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},83179,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/49/9d/499d1fef-76ed-4a7c-b197-105632d1375d/badge_-_default-93.svg",9171,{"id":735,"file":736,"mimeType":32,"size":737,"url":736,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},83180,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/94/cd/94cd6c3e-e741-44f9-a1bc-61fa2e6211ef/badge_-_default-94.svg",9370,{"id":739,"file":740,"mimeType":32,"size":741,"url":740,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},83181,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/73/77/7377f6eb-1df7-4291-8d6b-f168a2c3b263/badge_-_default-95.svg",8819,{"id":743,"file":744,"mimeType":32,"size":745,"url":744,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},105982,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/57/8c/578c1600-3adc-45fb-8c93-721da76e6f23/big_badge-cropped.svg",16341,{"id":747,"file":748,"mimeType":32,"size":745,"url":748,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},105983,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/f6/a0/f6a0d404-c63e-487f-9055-4ed458eefba6/big_badge-cropped.svg",{"id":750,"file":751,"mimeType":32,"size":745,"url":751,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},105984,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/ef/66/ef66bfb7-9370-4d01-9b29-821a55bb8ba1/big_badge-cropped.svg","4_sztuki_1_opakowanie","2025-12-23 10:52:33","2024-12-10 14:05:47",[756],{"id":757,"file":758,"alt":763,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":717},67988,{"id":759,"file":760,"mimeType":194,"size":761,"url":762,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136439,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/ce/cb/cecb49e5-031c-4e34-aba1-58076ea09d6a/5902918293411.jpg",51117,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/ce/cb/cecb49e5-031c-4e34-aba1-58076ea09d6a/5902918293411.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Maski papierowe 4szt H26 widok 1",{"variant":717,"price":223,"oldPrice":223,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":765,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":765,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"0,75 zł/szt.",[],"maski-papierowe-4szt-h26",[769],{"value":770,"type":91},"5902918293411",{"id":772,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":773,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":774,"order":775},1573,"ZESZYTY",[],696,[773],{"id":778,"details":779,"photos":789,"price":814,"generalInfo":815,"slug":816,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":817,"category":820,"categoryPath":825,"isActive":56},1762431,{"name":780,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":781,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Naklejki świecące w ciemności mix H26",[782],{"id":28,"defaultDesktopImg":783,"defaultTabletImg":784,"defaultMobileImg":785,"bigDesktopImg":786,"bigTabletImg":787,"bigMobileImg":788,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},[790,798,806],{"id":791,"file":792,"alt":797,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":778},68038,{"id":793,"file":794,"mimeType":194,"size":795,"url":796,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136705,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/e1/25/e125e431-89e7-4702-b72f-597264d47462/5905339476425_2.jpg",208528,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/e1/25/e125e431-89e7-4702-b72f-597264d47462/5905339476425_2.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Naklejki świecące w ciemności mix H26 widok 3",{"id":799,"file":800,"alt":805,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":778},68036,{"id":801,"file":802,"mimeType":194,"size":803,"url":804,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136703,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/9a/ae/9aae73ea-f896-4c96-b294-1b997fde7601/5905339476425_3.jpg",211405,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/9a/ae/9aae73ea-f896-4c96-b294-1b997fde7601/5905339476425_3.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Naklejki świecące w ciemności mix H26 widok 1",{"id":807,"file":808,"alt":813,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":778},68037,{"id":809,"file":810,"mimeType":194,"size":811,"url":812,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136704,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/5e/58/5e585817-03c0-4791-b57c-95de7994b2df/5905339476425_1.jpg",232888,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/5e/58/5e585817-03c0-4791-b57c-95de7994b2df/5905339476425_1.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Naklejki świecące w ciemności mix H26 widok 2",{"variant":778,"price":77,"oldPrice":77,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},[],"naklejki-swiecace-w-ciemnosci-mix-h26",[818],{"value":819,"type":91},"5905339476425",{"id":821,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":822,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":823,"order":824},1608,"NAKLEJKI",[],731,[822],{"id":827,"details":828,"photos":831,"price":840,"generalInfo":841,"slug":842,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":843,"category":846,"categoryPath":848,"isActive":56},1763975,{"name":829,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":830,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Opaska Halloween mix H26",[],[832],{"id":833,"file":834,"alt":839,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":827},68118,{"id":835,"file":836,"mimeType":64,"size":837,"url":838,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136806,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/77/e1/77e1c37a-0a77-45ef-ade2-4623f29ae81e/5902918300980.png",285842,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/77/e1/77e1c37a-0a77-45ef-ade2-4623f29ae81e/5902918300980.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Opaska Halloween mix H26 widok 1",{"variant":827,"price":77,"oldPrice":77,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":570,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},[],"opaska-halloween-mix-h26",[844],{"value":845,"type":91},"5902918300980",{"id":232,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":233,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":847,"order":235},[],[233],{"id":850,"details":851,"photos":854,"price":903,"generalInfo":905,"slug":906,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":907,"category":911,"categoryPath":916,"isActive":56},1741176,{"name":852,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":853,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Opaska/okulary świecąca na Halloween mix H26",[],[855,863,871,879,887,895],{"id":856,"file":857,"alt":862,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":850},67584,{"id":858,"file":859,"mimeType":64,"size":860,"url":861,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},134993,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/af/9c/af9c9312-27fb-4202-9707-f3c27120cd4f/5902918280893_6.png",434731,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/af/9c/af9c9312-27fb-4202-9707-f3c27120cd4f/5902918280893_6.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Opaska/okulary świecąca na Halloween mix H26 widok 1",{"id":864,"file":865,"alt":870,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":850},67585,{"id":866,"file":867,"mimeType":64,"size":868,"url":869,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},134994,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/15/3d/153d6cb0-989f-470d-a3e3-907e8ea21778/5902918280893_7.png",505461,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/15/3d/153d6cb0-989f-470d-a3e3-907e8ea21778/5902918280893_7.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Opaska/okulary świecąca na Halloween mix H26 widok 2",{"id":872,"file":873,"alt":878,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":850},67588,{"id":874,"file":875,"mimeType":64,"size":876,"url":877,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},134997,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/9b/7f/9b7fcca7-44fb-4b00-8971-bec01f84c107/5902918280886_1.png",1058952,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/9b/7f/9b7fcca7-44fb-4b00-8971-bec01f84c107/5902918280886_1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Opaska/okulary świecąca na Halloween mix H26 widok 5",{"id":880,"file":881,"alt":886,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":850},67589,{"id":882,"file":883,"mimeType":64,"size":884,"url":885,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},134998,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/2d/ef/2def29fe-c20a-4ab2-a231-58c869b603d4/5902918280886_3.png",613258,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/2d/ef/2def29fe-c20a-4ab2-a231-58c869b603d4/5902918280886_3.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Opaska/okulary świecąca na Halloween mix H26 widok 6",{"id":888,"file":889,"alt":894,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":850},67587,{"id":890,"file":891,"mimeType":64,"size":892,"url":893,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},134996,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/c0/09/c0098f3f-0290-4cdb-af2d-83b2cc611150/5902918280886_2.png",1102887,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/c0/09/c0098f3f-0290-4cdb-af2d-83b2cc611150/5902918280886_2.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Opaska/okulary świecąca na Halloween mix H26 widok 4",{"id":896,"file":897,"alt":902,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":850},67586,{"id":898,"file":899,"mimeType":64,"size":900,"url":901,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},134995,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/0f/88/0f88353e-2bb0-4f61-9059-e09b409ff7c6/5902918280893_8.png",293912,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/0f/88/0f88353e-2bb0-4f61-9059-e09b409ff7c6/5902918280893_8.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Opaska/okulary świecąca na Halloween mix H26 widok 3",{"variant":850,"price":904,"oldPrice":904,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"8.99",[],"opaskaokulary-swiecaca-na-halloween-mix-h26",[908],{"value":909,"type":910},"5181","PLU",{"id":912,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":913,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":914,"order":915},1559,"ELEKTRO AGD",[],682,[913],{"id":918,"details":919,"photos":929,"price":938,"generalInfo":940,"slug":941,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":942,"category":945,"categoryPath":950,"isActive":56},1758373,{"name":920,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":921,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Pianki Halloween twist Bebeto 250g",[922],{"id":28,"defaultDesktopImg":923,"defaultTabletImg":924,"defaultMobileImg":925,"bigDesktopImg":926,"bigTabletImg":927,"bigMobileImg":928,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},[930],{"id":931,"file":932,"alt":937,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":918},68009,{"id":933,"file":934,"mimeType":64,"size":935,"url":936,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136675,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/49/fb/49fb87e6-a243-491a-a4c1-bf28cad89062/5901888031573.png",752712,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/49/fb/49fb87e6-a243-491a-a4c1-bf28cad89062/5901888031573.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Pianki Halloween twist Bebeto 250g widok 1",{"variant":918,"price":259,"oldPrice":259,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":154,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":939,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":939,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"27,96 zł/kg",[],"pianki-halloween-twist-bebeto-250g",[943],{"value":944,"type":91},"5901888031573",{"id":946,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":947,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":948,"order":949},1117,"CUKIERKI ŻELOWE",[],240,[947],{"id":952,"details":953,"photos":990,"price":1023,"generalInfo":1025,"slug":1026,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1027,"category":1030,"categoryPath":1032,"isActive":56},1762663,{"name":954,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":955,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Serwetki papierowe 3D kształtki 20szt mix H26",[956,963],{"id":28,"defaultDesktopImg":957,"defaultTabletImg":958,"defaultMobileImg":959,"bigDesktopImg":960,"bigTabletImg":961,"bigMobileImg":962,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":964,"defaultDesktopImg":965,"defaultTabletImg":969,"defaultMobileImg":973,"bigDesktopImg":977,"bigTabletImg":981,"bigMobileImg":984,"name":987,"sortOrder":643,"updatedAt":988,"createdAt":989,"isBottom":20,"listingDontShowBig":20,"videoUrl":57},193,{"id":966,"file":967,"mimeType":32,"size":968,"url":967,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},83134,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/a1/65/a1657f26-6005-4f6d-ad12-6825fea57db8/badge_-_default-72.svg",10946,{"id":970,"file":971,"mimeType":32,"size":972,"url":971,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},83135,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/57/1a/571a69e7-e777-447e-a579-4c71c5119cfb/badge_-_default-73.svg",11134,{"id":974,"file":975,"mimeType":32,"size":976,"url":975,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},83136,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/a6/69/a669af33-1c22-4556-a736-4a1b39a7d235/badge_-_default-74.svg",10516,{"id":978,"file":979,"mimeType":32,"size":980,"url":979,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},83137,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/ac/e4/ace41267-c135-4abd-b6a7-ff9a91737873/24.svg",8972,{"id":982,"file":983,"mimeType":32,"size":980,"url":983,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},83138,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/f1/90/f19086be-9c02-4ca3-bae4-ed726f2ae58e/24.svg",{"id":985,"file":986,"mimeType":32,"size":980,"url":986,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},83139,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/5c/b1/5cb1378d-9cdc-409e-af04-cc10bd49c144/24.svg","20_sztuk_1_opakowanie","2025-06-05 16:18:18","2025-01-31 12:39:10",[991,999,1007,1015],{"id":992,"file":993,"alt":998,"title":57,"main":56,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":952},68044,{"id":994,"file":995,"mimeType":64,"size":996,"url":997,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136785,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/83/c9/83c9d959-c8f3-456a-8f03-be8836705e9a/5902918293350_8.png",1075128,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/83/c9/83c9d959-c8f3-456a-8f03-be8836705e9a/5902918293350_8.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Serwetki papierowe 3D kształtki 20szt mix H26 widok główny ",{"id":1000,"file":1001,"alt":1006,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":952},68045,{"id":1002,"file":1003,"mimeType":194,"size":1004,"url":1005,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136712,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/cf/1f/cf1f94b2-5cf9-45ab-a299-ffad62859bf4/5902918293350_5.jpg",928036,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/cf/1f/cf1f94b2-5cf9-45ab-a299-ffad62859bf4/5902918293350_5.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Serwetki papierowe 3D kształtki 20szt mix H26 widok 1",{"id":1008,"file":1009,"alt":1014,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":952},68046,{"id":1010,"file":1011,"mimeType":194,"size":1012,"url":1013,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136713,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/e2/b3/e2b30daf-78fb-468a-b1fe-3aa33233cfa7/5902918293350_6.jpg",865925,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/e2/b3/e2b30daf-78fb-468a-b1fe-3aa33233cfa7/5902918293350_6.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Serwetki papierowe 3D kształtki 20szt mix H26 widok 2",{"id":1016,"file":1017,"alt":1022,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":952},68047,{"id":1018,"file":1019,"mimeType":194,"size":1020,"url":1021,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136714,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/e9/f5/e9f529c9-79a1-4ee3-872c-d61b7162d915/5902918293350_7.jpg",666721,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/e9/f5/e9f529c9-79a1-4ee3-872c-d61b7162d915/5902918293350_7.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Serwetki papierowe 3D kształtki 20szt mix H26 widok 3",{"variant":952,"price":330,"oldPrice":330,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":570,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":1024,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":1024,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"0,17 zł/szt.",[],"serwetki-papierowe-3d-ksztatki-20szt-mix-h26",[1028],{"value":1029,"type":91},"5902918293350",{"id":267,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":268,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1031,"order":270},[],[268],{"id":1034,"details":1035,"photos":1052,"price":1069,"generalInfo":1070,"slug":1071,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1072,"category":1075,"categoryPath":1077,"isActive":56},1761605,{"name":1036,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1037,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Serwetki papierowe wzorowane 33x33cm 20szt H26",[1038,1045],{"id":28,"defaultDesktopImg":1039,"defaultTabletImg":1040,"defaultMobileImg":1041,"bigDesktopImg":1042,"bigTabletImg":1043,"bigMobileImg":1044,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":964,"defaultDesktopImg":1046,"defaultTabletImg":1047,"defaultMobileImg":1048,"bigDesktopImg":1049,"bigTabletImg":1050,"bigMobileImg":1051,"name":987,"sortOrder":643,"updatedAt":988,"createdAt":989,"isBottom":20,"listingDontShowBig":20,"videoUrl":57},{"id":966,"file":967,"mimeType":32,"size":968,"url":967,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":970,"file":971,"mimeType":32,"size":972,"url":971,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":974,"file":975,"mimeType":32,"size":976,"url":975,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":978,"file":979,"mimeType":32,"size":980,"url":979,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":982,"file":983,"mimeType":32,"size":980,"url":983,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":985,"file":986,"mimeType":32,"size":980,"url":986,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},[1053,1061],{"id":1054,"file":1055,"alt":1060,"title":57,"main":56,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1034},68040,{"id":1056,"file":1057,"mimeType":194,"size":1058,"url":1059,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136707,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/13/1e/131eb502-bfa3-4ea3-a139-60442b22293d/5901646062597_1.jpg",306661,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/13/1e/131eb502-bfa3-4ea3-a139-60442b22293d/5901646062597_1.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Serwetki papierowe wzorowane 33x33cm 20szt H26 widok główny ",{"id":1062,"file":1063,"alt":1068,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1034},68041,{"id":1064,"file":1065,"mimeType":194,"size":1066,"url":1067,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136708,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/81/2a/812a121a-9c35-4e77-a619-90b15b0cfd44/5901646062597_2.jpg",187338,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/81/2a/812a121a-9c35-4e77-a619-90b15b0cfd44/5901646062597_2.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Serwetki papierowe wzorowane 33x33cm 20szt H26 widok 1",{"variant":1034,"price":330,"oldPrice":330,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":1024,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":1024,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},[],"serwetki-papierowe-wzorowane-33x33cm-20szt-h26",[1073],{"value":1074,"type":91},"5901646062597",{"id":772,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":773,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1076,"order":775},[],[773],{"id":1079,"details":1080,"photos":1083,"price":1124,"generalInfo":1126,"slug":1127,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1128,"category":1131,"categoryPath":1136,"isActive":56},1752379,{"name":1081,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1082,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Skarpety 3D z magnesami H26",[],[1084,1092,1100,1108,1116],{"id":1085,"file":1086,"alt":1091,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1079},67321,{"id":1087,"file":1088,"mimeType":64,"size":1089,"url":1090,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},133945,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/e2/23/e223c61f-dd44-4467-be0e-488838d1dd65/5902918280480.png",265699,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/e2/23/e223c61f-dd44-4467-be0e-488838d1dd65/5902918280480.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Skarpety 3D z magnesami H26 widok 1",{"id":1093,"file":1094,"alt":1099,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1079},67322,{"id":1095,"file":1096,"mimeType":194,"size":1097,"url":1098,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},133946,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/ff/b6/ffb6804e-599a-4bb3-a49b-ecd2d4154517/5902918280480_5.jpg",158976,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/ff/b6/ffb6804e-599a-4bb3-a49b-ecd2d4154517/5902918280480_5.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Skarpety 3D z magnesami H26 widok 2",{"id":1101,"file":1102,"alt":1107,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1079},67323,{"id":1103,"file":1104,"mimeType":194,"size":1105,"url":1106,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},133947,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/10/27/10278dd1-d7e6-47af-8353-b7e1e47a3fea/5902918280480_6.jpg",146248,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/10/27/10278dd1-d7e6-47af-8353-b7e1e47a3fea/5902918280480_6.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Skarpety 3D z magnesami H26 widok 3",{"id":1109,"file":1110,"alt":1115,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1079},67324,{"id":1111,"file":1112,"mimeType":194,"size":1113,"url":1114,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},133948,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/06/9b/069bf63c-c7b7-49f7-89da-493abc26ba83/5902918280480_7.jpg",118051,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/06/9b/069bf63c-c7b7-49f7-89da-493abc26ba83/5902918280480_7.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Skarpety 3D z magnesami H26 widok 4",{"id":1117,"file":1118,"alt":1123,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1079},67325,{"id":1119,"file":1120,"mimeType":194,"size":1121,"url":1122,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},133949,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/86/4d/864d0cf1-33bd-4db6-b3c6-fe576bf44aee/5902918280480_8.jpg",142040,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/86/4d/864d0cf1-33bd-4db6-b3c6-fe576bf44aee/5902918280480_8.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Skarpety 3D z magnesami H26 widok 5",{"variant":1079,"price":1125,"oldPrice":1125,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"12.99",[],"skarpety-3d-z-magnesami-h26",[1129],{"value":1130,"type":91},"5902918280480",{"id":1132,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":1133,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1134,"order":1135},1575,"ODZIEŻ",[],698,[1133],{"id":1138,"details":1139,"photos":1142,"price":1167,"generalInfo":1168,"slug":1169,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1170,"category":1173,"categoryPath":1175,"isActive":56},1745194,{"name":1140,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1141,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Strój na Halloween mix H26",[],[1143,1151,1159],{"id":1144,"file":1145,"alt":1150,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1138},67317,{"id":1146,"file":1147,"mimeType":64,"size":1148,"url":1149,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},133943,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/a4/c9/a4c9b289-1a0a-4f0c-8a99-d38fd63989f9/5902918279088_7_1.png",175321,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/a4/c9/a4c9b289-1a0a-4f0c-8a99-d38fd63989f9/5902918279088_7_1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Strój na Halloween mix H26 widok 1",{"id":1152,"file":1153,"alt":1158,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1138},67318,{"id":1154,"file":1155,"mimeType":64,"size":1156,"url":1157,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},133941,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/75/27/7527b0cd-ede3-45b5-bf06-0935145a4e88/5902918279088_5_2.png",247235,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/75/27/7527b0cd-ede3-45b5-bf06-0935145a4e88/5902918279088_5_2.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Strój na Halloween mix H26 widok 2",{"id":1160,"file":1161,"alt":1166,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1138},67319,{"id":1162,"file":1163,"mimeType":64,"size":1164,"url":1165,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},133942,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/6f/33/6f3358cf-d89e-435c-85b5-d7679e89a6e6/5902918279088_6_1.png",151948,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/6f/33/6f3358cf-d89e-435c-85b5-d7679e89a6e6/5902918279088_6_1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Strój na Halloween mix H26 widok 3",{"variant":1138,"price":294,"oldPrice":294,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},[],"stroj-na-halloween-mix-h26",[1171],{"value":1172,"type":91},"5902918279088",{"id":1132,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":1133,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1174,"order":1135},[],[1133],{"id":1177,"details":1178,"photos":1183,"price":1216,"generalInfo":1217,"slug":1218,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1219,"category":1222,"categoryPath":1227,"isActive":56},1629220,{"name":1179,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1180,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":1181,"descriptionList":1182},"Szklanka ze słomką dynia 0,8l",[],"Szklanka ze słomką dynia","2 kolory, poj. 0,8 l, 1 szt.",[1184,1192,1200,1208],{"id":1185,"file":1186,"alt":1191,"title":57,"main":56,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1177},52980,{"id":1187,"file":1188,"mimeType":64,"size":1189,"url":1190,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},97938,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/40/f2/40f2fb09-6833-444f-9716-8fe4b147658c/5908283204526.png",47170,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/40/f2/40f2fb09-6833-444f-9716-8fe4b147658c/5908283204526.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Szklanka ze słomką dynia 0,8l widok główny ",{"id":1193,"file":1194,"alt":1199,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":56,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1177},53129,{"id":1195,"file":1196,"mimeType":64,"size":1197,"url":1198,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},98284,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/df/aa/dfaa8869-faec-42af-a18c-618232e2b883/row-1-column-4.png",729570,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/df/aa/dfaa8869-faec-42af-a18c-618232e2b883/row-1-column-4.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Szklanka ze słomką dynia 0,8l widok tła ",{"id":1201,"file":1202,"alt":1207,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1177},52981,{"id":1203,"file":1204,"mimeType":64,"size":1205,"url":1206,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},97939,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/69/47/69473932-3c1c-47f9-989a-58c454342bd2/5908283204526_2.png",32289,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/69/47/69473932-3c1c-47f9-989a-58c454342bd2/5908283204526_2.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Szklanka ze słomką dynia 0,8l widok 1",{"id":1209,"file":1210,"alt":1215,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":56,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1177},53128,{"id":1211,"file":1212,"mimeType":64,"size":1213,"url":1214,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},98283,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/59/51/59510803-f89a-48b8-bdb0-3c6d383a97a6/5908283204526_2.png",576223,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/59/51/59510803-f89a-48b8-bdb0-3c6d383a97a6/5908283204526_2.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Szklanka ze słomką dynia 0,8l widok 2",{"variant":1177,"price":1125,"oldPrice":1125,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},[],"szklanka-ze-somka-dynia-08l",[1220],{"value":1221,"type":91},"5908283204526",{"id":1223,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":1224,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1225,"order":1226},1549,"AGD SZKLANE",[],672,[1224],{"id":1229,"details":1230,"photos":1240,"price":1257,"generalInfo":1258,"slug":1259,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1260,"category":1263,"categoryPath":1268,"isActive":56},1761929,{"name":1231,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1232,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Taca na cukierki Halloween H26",[1233],{"id":28,"defaultDesktopImg":1234,"defaultTabletImg":1235,"defaultMobileImg":1236,"bigDesktopImg":1237,"bigTabletImg":1238,"bigMobileImg":1239,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},[1241,1249],{"id":1242,"file":1243,"alt":1248,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1229},67888,{"id":1244,"file":1245,"mimeType":64,"size":1246,"url":1247,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136062,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/f5/fb/f5fbc3ad-d2cb-46c3-8840-3bf5c2b1b465/5902918280930_4_1.png",622755,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/f5/fb/f5fbc3ad-d2cb-46c3-8840-3bf5c2b1b465/5902918280930_4_1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Taca na cukierki Halloween H26 widok 1",{"id":1250,"file":1251,"alt":1256,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1229},67889,{"id":1252,"file":1253,"mimeType":64,"size":1254,"url":1255,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136061,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/c9/2b/c92bd1ba-1a10-4724-a89f-7a76453dbbad/5902918280930_3.png",572639,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/c9/2b/c92bd1ba-1a10-4724-a89f-7a76453dbbad/5902918280930_3.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Taca na cukierki Halloween H26 widok 2",{"variant":1229,"price":385,"oldPrice":385,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},[],"taca-na-cukierki-halloween-h26",[1261],{"value":1262,"type":91},"5902918280930",{"id":1264,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":1265,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1266,"order":1267},1551,"AGD KUCHNIA",[],674,[1265],{"id":1270,"details":1271,"photos":1281,"price":1298,"generalInfo":1299,"slug":1300,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1301,"category":1304,"categoryPath":1309,"isActive":56},1757158,{"name":1272,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1273,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Talerze papierowe z nadrukiem mix H26",[1274],{"id":28,"defaultDesktopImg":1275,"defaultTabletImg":1276,"defaultMobileImg":1277,"bigDesktopImg":1278,"bigTabletImg":1279,"bigMobileImg":1280,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},[1282,1290],{"id":1283,"file":1284,"alt":1289,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1270},68115,{"id":1285,"file":1286,"mimeType":64,"size":1287,"url":1288,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136802,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/6b/45/6b45936b-998b-4724-95cc-52959ef667fa/4_5_1.png",553842,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/6b/45/6b45936b-998b-4724-95cc-52959ef667fa/4_5_1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Talerze papierowe z nadrukiem mix H26 widok 1",{"id":1291,"file":1292,"alt":1297,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1270},68116,{"id":1293,"file":1294,"mimeType":64,"size":1295,"url":1296,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136803,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/47/be/47be5469-cc98-47e8-9893-7d1cbaa5e30a/3_12_1.png",586843,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/47/be/47be5469-cc98-47e8-9893-7d1cbaa5e30a/3_12_1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Talerze papierowe z nadrukiem mix H26 widok 2",{"variant":1270,"price":77,"oldPrice":77,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},[],"talerze-papierowe-z-nadrukiem-mix-h26",[1302],{"value":1303,"type":910},"5680",{"id":1305,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":1306,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1307,"order":1308},1583,"GRILLE",[],706,[1306],{"id":1311,"details":1312,"photos":1322,"price":1339,"generalInfo":1340,"slug":1341,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1342,"category":1345,"categoryPath":1350,"isActive":56},1761940,{"name":1313,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1314,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Wiaderko Halloween H26",[1315],{"id":28,"defaultDesktopImg":1316,"defaultTabletImg":1317,"defaultMobileImg":1318,"bigDesktopImg":1319,"bigTabletImg":1320,"bigMobileImg":1321,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},[1323,1331],{"id":1324,"file":1325,"alt":1330,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1311},67895,{"id":1326,"file":1327,"mimeType":64,"size":1328,"url":1329,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136068,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/50/72/5072681c-ec29-4814-8ae7-dacd8ef45b35/5902918279644_5.png",388752,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/50/72/5072681c-ec29-4814-8ae7-dacd8ef45b35/5902918279644_5.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Wiaderko Halloween H26 widok 1",{"id":1332,"file":1333,"alt":1338,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1311},67896,{"id":1334,"file":1335,"mimeType":64,"size":1336,"url":1337,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136069,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/3e/10/3e100cf4-0803-45af-8166-76f5676d4532/5902918279644_4.png",411903,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/3e/10/3e100cf4-0803-45af-8166-76f5676d4532/5902918279644_4.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Wiaderko Halloween H26 widok 2",{"variant":1311,"price":77,"oldPrice":385,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":385,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},[],"wiaderko-halloween-h26",[1343],{"value":1344,"type":91},"5902918279644",{"id":1346,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":1347,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1348,"order":1349},1550,"AGD DOM",[],673,[1347],{"id":1352,"details":1353,"photos":1363,"price":1388,"generalInfo":1389,"slug":1390,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1391,"category":1394,"categoryPath":1396,"isActive":56},1761889,{"name":1354,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1355,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Witrażyki do malowania z farbkami Halloween H26",[1356],{"id":28,"defaultDesktopImg":1357,"defaultTabletImg":1358,"defaultMobileImg":1359,"bigDesktopImg":1360,"bigTabletImg":1361,"bigMobileImg":1362,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},[1364,1372,1380],{"id":1365,"file":1366,"alt":1371,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1352},67890,{"id":1367,"file":1368,"mimeType":64,"size":1369,"url":1370,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136063,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/7b/60/7b6022f0-e8e9-4e61-836d-c4eaf4649baa/5902918281487_7.png",1848742,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/7b/60/7b6022f0-e8e9-4e61-836d-c4eaf4649baa/5902918281487_7.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Witrażyki do malowania z farbkami Halloween H26 widok 1",{"id":1373,"file":1374,"alt":1379,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1352},67891,{"id":1375,"file":1376,"mimeType":64,"size":1377,"url":1378,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136064,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/6d/d7/6dd73ff0-0c98-49e8-aba6-b231c9924084/5902918281487_6.png",1905728,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/6d/d7/6dd73ff0-0c98-49e8-aba6-b231c9924084/5902918281487_6.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Witrażyki do malowania z farbkami Halloween H26 widok 2",{"id":1381,"file":1382,"alt":1387,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1352},67892,{"id":1383,"file":1384,"mimeType":64,"size":1385,"url":1386,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136065,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/7e/8c/7e8cec4a-5a67-40a6-a62a-348983a6b9c1/5902918281487_5.png",1685760,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/7e/8c/7e8cec4a-5a67-40a6-a62a-348983a6b9c1/5902918281487_5.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Witrażyki do malowania z farbkami Halloween H26 widok 3",{"variant":1352,"price":224,"oldPrice":224,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},[],"witrazyki-do-malowania-z-farbkami-halloween-h26",[1392],{"value":1393,"type":91},"5902918281487",{"id":1346,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":1347,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1395,"order":1349},[],[1347],{"id":1398,"details":1399,"photos":1402,"price":1435,"generalInfo":1436,"slug":1437,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1438,"category":1441,"categoryPath":1443,"isActive":56},1761823,{"name":1400,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1401,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Zabawka maska piankowa mix H26",[],[1403,1411,1419,1427],{"id":1404,"file":1405,"alt":1410,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1398},67871,{"id":1406,"file":1407,"mimeType":64,"size":1408,"url":1409,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136044,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/82/b3/82b3fdc0-a12c-4dbf-8582-4f438a7d6a97/9001466637039_zabawka_maska_piankowa_mix_h26_-_zielona.png",1074866,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/82/b3/82b3fdc0-a12c-4dbf-8582-4f438a7d6a97/9001466637039_zabawka_maska_piankowa_mix_h26_-_zielona.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Zabawka maska piankowa mix H26 widok 1",{"id":1412,"file":1413,"alt":1418,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1398},67872,{"id":1414,"file":1415,"mimeType":64,"size":1416,"url":1417,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136045,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/42/f4/42f488fe-50fa-444f-899b-cdbbd158a48d/9001466637039_zabawka_maska_piankowa_mix_h26_-_niebieska.png",1282337,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/42/f4/42f488fe-50fa-444f-899b-cdbbd158a48d/9001466637039_zabawka_maska_piankowa_mix_h26_-_niebieska.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Zabawka maska piankowa mix H26 widok 2",{"id":1420,"file":1421,"alt":1426,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1398},67873,{"id":1422,"file":1423,"mimeType":64,"size":1424,"url":1425,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136046,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/36/73/36733b30-b80b-4ccc-8a18-84243690ed50/9001466637039_zabawka_maska_piankowa_mix_h26_-_pomaranczowa.png",862741,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/36/73/36733b30-b80b-4ccc-8a18-84243690ed50/9001466637039_zabawka_maska_piankowa_mix_h26_-_pomaranczowa.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Zabawka maska piankowa mix H26 widok 3",{"id":1428,"file":1429,"alt":1434,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1398},67874,{"id":1430,"file":1431,"mimeType":64,"size":1432,"url":1433,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136047,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/68/ee/68eecfd4-8f19-44c2-b414-7646f98f4823/9001466637039_zabawka_maska_piankowa_mix_h26_-_biaa.png",338214,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/68/ee/68eecfd4-8f19-44c2-b414-7646f98f4823/9001466637039_zabawka_maska_piankowa_mix_h26_-_biaa.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Zabawka maska piankowa mix H26 widok 4",{"variant":1398,"price":904,"oldPrice":904,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},[],"zabawka-maska-piankowa-mix-h26",[1439],{"value":1440,"type":91},"9001466637039",{"id":337,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":338,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1442,"order":340},[],[338],{"id":1445,"details":1446,"photos":1456,"price":1473,"generalInfo":1474,"slug":1475,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1476,"category":1479,"categoryPath":1481,"isActive":56},1762639,{"name":1447,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1448,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Zabawka różdżka led mix H26",[1449],{"id":28,"defaultDesktopImg":1450,"defaultTabletImg":1451,"defaultMobileImg":1452,"bigDesktopImg":1453,"bigTabletImg":1454,"bigMobileImg":1455,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},[1457,1465],{"id":1458,"file":1459,"alt":1464,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1445},68105,{"id":1460,"file":1461,"mimeType":64,"size":1462,"url":1463,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136783,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/4d/d5/4dd5bb60-97e5-43d0-b754-0dc07ad4e584/5_1.png",1198631,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/4d/d5/4dd5bb60-97e5-43d0-b754-0dc07ad4e584/5_1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Zabawka różdżka led mix H26 widok 1",{"id":1466,"file":1467,"alt":1472,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1445},68106,{"id":1468,"file":1469,"mimeType":64,"size":1470,"url":1471,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136784,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/7e/11/7e11abe4-f136-4f3f-a2df-7847e47df4eb/6_1.png",1307755,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/7e/11/7e11abe4-f136-4f3f-a2df-7847e47df4eb/6_1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Zabawka różdżka led mix H26 widok 2",{"variant":1445,"price":904,"oldPrice":904,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},[],"zabawka-rozdzka-led-mix-h26",[1477],{"value":1478,"type":91},"5902918301253",{"id":337,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":338,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1480,"order":340},[],[338],{"id":1483,"details":1484,"photos":1489,"price":1498,"generalInfo":1499,"slug":1500,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1501,"category":1504,"categoryPath":1506,"isActive":56},1624600,{"name":1485,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1486,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":1487,"descriptionList":1488},"Zabawka sztuczna pajęczyna H25",[],"Sztuczna pajęczyna","1 opak.",[1490],{"id":1491,"file":1492,"alt":1497,"title":57,"main":56,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1483},52429,{"id":1493,"file":1494,"mimeType":64,"size":1495,"url":1496,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},100061,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/b0/69/b0696d6e-2d68-438c-acb4-6291aaf5579b/5056683929096.png",664738,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/b0/69/b0696d6e-2d68-438c-acb4-6291aaf5579b/5056683929096.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Zabawka sztuczna pajęczyna H25 widok główny ",{"variant":1483,"price":77,"oldPrice":77,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},[],"zabawka-sztuczna-pajeczyna-h25",[1502],{"value":1503,"type":91},"5056683929096",{"id":337,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":338,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1505,"order":340},[],[338],{"id":1508,"details":1509,"photos":1512,"price":1529,"generalInfo":1531,"slug":1532,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1533,"category":1536,"categoryPath":1538,"isActive":56},1759118,{"name":1510,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1511,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Zabawka zestaw kreatywny Halloween",[],[1513,1521],{"id":1514,"file":1515,"alt":1520,"title":57,"main":56,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1508},67522,{"id":1516,"file":1517,"mimeType":194,"size":1518,"url":1519,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},134811,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/70/b8/70b8b4ff-4709-47ca-9469-920d9754ebe3/5901811191077_1.jpg",197365,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/70/b8/70b8b4ff-4709-47ca-9469-920d9754ebe3/5901811191077_1.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Zabawka zestaw kreatywny Halloween widok główny ",{"id":1522,"file":1523,"alt":1528,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":56,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1508},67523,{"id":1524,"file":1525,"mimeType":194,"size":1526,"url":1527,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},134812,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/d3/67/d3678503-f808-48e3-9e54-b50b3d3dfbe9/5901811191077_3_1.jpg",163729,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/d3/67/d3678503-f808-48e3-9e54-b50b3d3dfbe9/5901811191077_3_1.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Zabawka zestaw kreatywny Halloween widok 1",{"variant":1508,"price":1530,"oldPrice":1530,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":81,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":3,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":3,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"16.99",[],"zabawka-zestaw-kreatywny-halloween",[1534],{"value":1535,"type":91},"5901811191077",{"id":337,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":338,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1537,"order":340},[],[338],{"id":1540,"details":1541,"photos":1546,"price":1571,"generalInfo":1574,"slug":1575,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1576,"category":1579,"categoryPath":1581,"isActive":56},1610977,{"name":1542,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1543,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":1544,"descriptionList":1545},"Żelka Vampire Teeth Bebeto 22g",[],"Żelka Vampire Teeth Bebeto","22 g",[1547,1555,1563],{"id":1548,"file":1549,"alt":1554,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1540},53016,{"id":1550,"file":1551,"mimeType":64,"size":1552,"url":1553,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},97986,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/a0/85/a08561fb-f079-47f2-ba42-ba1895814f57/8690146657019_1.png",547321,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/a0/85/a08561fb-f079-47f2-ba42-ba1895814f57/8690146657019_1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelka Vampire Teeth Bebeto 22g widok 1",{"id":1556,"file":1557,"alt":1562,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":56,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1540},53213,{"id":1558,"file":1559,"mimeType":64,"size":1560,"url":1561,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},98484,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/b1/74/b174d1b4-62a1-4f11-873e-24efaa72cde6/8690146657019_hero.png",129131,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/b1/74/b174d1b4-62a1-4f11-873e-24efaa72cde6/8690146657019_hero.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelka Vampire Teeth Bebeto 22g widok 2",{"id":1564,"file":1565,"alt":1570,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":56,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1540},53214,{"id":1566,"file":1567,"mimeType":64,"size":1568,"url":1569,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},98485,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/f3/1d/f31d7453-2040-4e5f-9fcb-3900e29fe396/row-1-column-4_33.png",427811,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/f3/1d/f31d7453-2040-4e5f-9fcb-3900e29fe396/row-1-column-4_33.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelka Vampire Teeth Bebeto 22g widok tła ",{"variant":1540,"price":1572,"oldPrice":1572,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":154,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":1573,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":1573,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"1.99","90,45 zł/kg",[],"zelka-vampire-teeth-bebeto-22g",[1577],{"value":1578,"type":91},"8690146657019",{"id":946,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":947,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1580,"order":949},[],[947],{"id":1583,"details":1584,"photos":1615,"price":1624,"generalInfo":1626,"slug":1627,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1628,"category":1631,"categoryPath":1633,"isActive":56},1758473,{"name":1585,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1586,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Żelki Crazy Skeletties Haribo 160g",[1587],{"id":1588,"defaultDesktopImg":1589,"defaultTabletImg":1593,"defaultMobileImg":1597,"bigDesktopImg":1601,"bigTabletImg":1605,"bigMobileImg":1608,"name":1611,"sortOrder":1612,"updatedAt":1613,"createdAt":1614,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},12,{"id":1590,"file":1591,"mimeType":32,"size":1592,"url":1591,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},59703,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/c6/51/c651cc61-158c-4d51-87de-441c12f0be36/typenowy_smak_size1.svg",8676,{"id":1594,"file":1595,"mimeType":32,"size":1596,"url":1595,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},59704,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/69/5b/695bca03-262d-4014-b772-1528cd5da71f/typenowy_smak_size2.svg",8937,{"id":1598,"file":1599,"mimeType":32,"size":1600,"url":1599,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},59705,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/2f/58/2f58a53b-58ac-4b4e-93e2-8d64d994cb35/typenowy_smak_size3.svg",8350,{"id":1602,"file":1603,"mimeType":32,"size":1604,"url":1603,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},67211,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/0a/c2/0ac2b1c1-6df5-4208-b29a-a5c8e52f8155/zasob_171.svg",10668,{"id":1606,"file":1607,"mimeType":32,"size":1604,"url":1607,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},67212,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/18/81/1881a1c6-041e-48bf-8327-f984d74bdb92/zasob_171.svg",{"id":1609,"file":1610,"mimeType":32,"size":1604,"url":1610,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},67213,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/e1/a2/e1a213f8-8933-451a-aff5-dbf168afab05/zasob_171.svg","Nowy smak",2,"2026-09-29 11:46:31","2024-10-30 14:42:44",[1616],{"id":1617,"file":1618,"alt":1623,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1583},67876,{"id":1619,"file":1620,"mimeType":64,"size":1621,"url":1622,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136049,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/18/af/18af6a29-a935-422c-ad03-6b974da122e4/4001686808825.png",957596,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/18/af/18af6a29-a935-422c-ad03-6b974da122e4/4001686808825.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelki Crazy Skeletties Haribo 160g widok 1",{"variant":1583,"price":385,"oldPrice":385,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":154,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":1625,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":1625,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"37,44 zł/kg",[],"zelki-crazy-skeletties-haribo-160g",[1629],{"value":1630,"type":91},"4001686808825",{"id":946,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":947,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1632,"order":949},[],[947],{"id":1635,"details":1636,"photos":1696,"price":1721,"generalInfo":1723,"slug":1724,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1725,"category":1728,"categoryPath":1730,"isActive":56},969707,{"name":1637,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1638,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":1694,"descriptionList":1695},"Żelki dracula Trolli 200g",[1639,1666],{"id":1640,"defaultDesktopImg":1641,"defaultTabletImg":1645,"defaultMobileImg":1649,"bigDesktopImg":1653,"bigTabletImg":1657,"bigMobileImg":1660,"name":1663,"sortOrder":643,"updatedAt":1664,"createdAt":1665,"isBottom":20,"listingDontShowBig":20,"videoUrl":57},122,{"id":1642,"file":1643,"mimeType":32,"size":1644,"url":1643,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},89844,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/4f/2a/4f2ad23e-3b4e-403e-851b-4e0e2dc555b5/typebez_laktozy_size1.svg",6818,{"id":1646,"file":1647,"mimeType":32,"size":1648,"url":1647,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},89845,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/a1/ca/a1cae23d-6c83-45a8-95e8-51dc472312a7/typebez_laktozy_size2.svg",7125,{"id":1650,"file":1651,"mimeType":32,"size":1652,"url":1651,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},89846,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/02/fe/02fe864f-c3d2-422e-a0b6-66c19cdd3f9f/typebez_laktozy_size3.svg",6608,{"id":1654,"file":1655,"mimeType":32,"size":1656,"url":1655,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},89841,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/c0/90/c090d2c1-3819-41a1-908c-a1b505d292b6/zasob_1.svg",4743,{"id":1658,"file":1659,"mimeType":32,"size":1656,"url":1659,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},89842,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/79/a7/79a7c66c-ed8e-4d45-ada6-2330947f2edc/zasob_1.svg",{"id":1661,"file":1662,"mimeType":32,"size":1656,"url":1662,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},89843,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/36/e5/36e56854-24c8-41bb-aad1-a5d687aa4783/zasob_1.svg","Produkt_bez_laktozy","2026-08-17 13:35:05","2025-01-09 14:29:37",{"id":1667,"defaultDesktopImg":1668,"defaultTabletImg":1672,"defaultMobileImg":1676,"bigDesktopImg":1680,"bigTabletImg":1684,"bigMobileImg":1687,"name":1690,"sortOrder":1691,"updatedAt":1692,"createdAt":1693,"isBottom":20,"listingDontShowBig":20,"videoUrl":57},413,{"id":1669,"file":1670,"mimeType":32,"size":1671,"url":1670,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},92140,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/55/16/55168912-3edf-403e-93ce-767de3d600bf/typeprodukt_bez_glutenu_size1.svg",10508,{"id":1673,"file":1674,"mimeType":32,"size":1675,"url":1674,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},92141,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/17/bb/17bbe938-2d74-4f4a-a473-7f98ed598c33/typeprodukt_bez_glutenu_size2.svg",10768,{"id":1677,"file":1678,"mimeType":32,"size":1679,"url":1678,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},92142,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/a4/fb/a4fba497-5bb9-463c-bbf7-5b5301858753/typeprodukt_bez_glutenu_size3.svg",10081,{"id":1681,"file":1682,"mimeType":32,"size":1683,"url":1682,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},92143,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/04/51/0451cff8-6fdc-4850-b2b8-82ec7aab501e/zasob_1.svg",6554,{"id":1685,"file":1686,"mimeType":32,"size":1683,"url":1686,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},92144,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/f1/a1/f1a1f859-bad9-44bd-aa9f-ab59fc05b459/zasob_1.svg",{"id":1688,"file":1689,"mimeType":32,"size":1683,"url":1689,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},92145,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/22/ba/22ba55a2-1439-4147-ad3e-0e65ae4d4542/zasob_1.svg","Bez glutenu",10,"2025-08-21 15:37:09","2025-08-19 11:59:18","Żelki Trolli","3 rodzaje, 175 - 200 g",[1697,1705,1713],{"id":1698,"file":1699,"alt":1704,"title":57,"main":56,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1635},52808,{"id":1700,"file":1701,"mimeType":194,"size":1702,"url":1703,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},97459,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/7b/6d/7b6d360b-861e-4744-871b-9c9d31446a8c/4000512364467_1.jpg",171611,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/7b/6d/7b6d360b-861e-4744-871b-9c9d31446a8c/4000512364467_1.jpg__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelki dracula Trolli 200g widok główny ",{"id":1706,"file":1707,"alt":1712,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":56,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1635},52876,{"id":1708,"file":1709,"mimeType":64,"size":1710,"url":1711,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},97688,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/10/a3/10a3eea1-9f9b-4ebd-9dad-2bb32a7c8aad/4000512364467.png",690312,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/10/a3/10a3eea1-9f9b-4ebd-9dad-2bb32a7c8aad/4000512364467.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelki dracula Trolli 200g widok 1",{"id":1714,"file":1715,"alt":1720,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":56,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1635},52877,{"id":1716,"file":1717,"mimeType":64,"size":1718,"url":1719,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},97689,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/f2/82/f282cbcc-b791-46ad-9cb1-f810752bf8b0/row-1-column-2.png",146267,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/f2/82/f282cbcc-b791-46ad-9cb1-f810752bf8b0/row-1-column-2.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelki dracula Trolli 200g widok tła ",{"variant":1635,"price":259,"oldPrice":259,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":154,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":1722,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":1722,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"34,95 zł/kg",[],"zelki-dracula-trolli-200g",[1726],{"value":1727,"type":91},"4000512364467",{"id":946,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":947,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1729,"order":949},[],[947],{"id":1732,"details":1733,"photos":1743,"price":1752,"generalInfo":1755,"slug":1756,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1757,"category":1760,"categoryPath":1762,"isActive":56},1758409,{"name":1734,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1735,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Żelki Halloween Minis Haribo 630g",[1736],{"id":28,"defaultDesktopImg":1737,"defaultTabletImg":1738,"defaultMobileImg":1739,"bigDesktopImg":1740,"bigTabletImg":1741,"bigMobileImg":1742,"name":52,"sortOrder":53,"updatedAt":54,"createdAt":55,"isBottom":20,"listingDontShowBig":56,"videoUrl":57},{"id":30,"file":31,"mimeType":32,"size":33,"url":31,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":35,"file":36,"mimeType":32,"size":37,"url":36,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":39,"file":40,"mimeType":32,"size":41,"url":40,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":43,"file":44,"mimeType":32,"size":45,"url":44,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":47,"file":48,"mimeType":32,"size":45,"url":48,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},{"id":50,"file":51,"mimeType":32,"size":45,"url":51,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},[1744],{"id":1745,"file":1746,"alt":1751,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1732},67911,{"id":1747,"file":1748,"mimeType":64,"size":1749,"url":1750,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136111,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/e0/a0/e0a0119e-83ff-4af5-8a57-77c8f0c04ec0/4001686716649_1.png",426556,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/e0/a0/e0a0119e-83ff-4af5-8a57-77c8f0c04ec0/4001686716649_1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelki Halloween Minis Haribo 630g widok 1",{"variant":1732,"price":1753,"oldPrice":1753,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":154,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":1754,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":1754,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"28.99","46,02 zł/kg",[],"zelki-halloween-minis-haribo-630g",[1758],{"value":1759,"type":91},"4001686716649",{"id":946,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":947,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1761,"order":949},[],[947],{"id":1764,"details":1765,"photos":1770,"price":1795,"generalInfo":1798,"slug":1799,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1800,"category":1803,"categoryPath":1805,"isActive":56},1610100,{"name":1766,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1767,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":1768,"descriptionList":1769},"Żelki Halloween mix Bebeto 396g",[],"Żelki Halloween Mix Bebeto","396 g",[1771,1779,1787],{"id":1772,"file":1773,"alt":1778,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":56,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1764},53039,{"id":1774,"file":1775,"mimeType":64,"size":1776,"url":1777,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},98030,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/38/08/38081b7f-2ac3-4242-82e9-ed5e828797ad/5901888029235-min-min.png",180615,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/38/08/38081b7f-2ac3-4242-82e9-ed5e828797ad/5901888029235-min-min.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelki Halloween mix Bebeto 396g widok 1",{"id":1780,"file":1781,"alt":1786,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":56,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1764},53040,{"id":1782,"file":1783,"mimeType":64,"size":1784,"url":1785,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},98047,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/5d/13/5d138da0-9d29-4bd6-a972-63364c9c4f0a/row-1-column-1.png",366685,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/5d/13/5d138da0-9d29-4bd6-a972-63364c9c4f0a/row-1-column-1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelki Halloween mix Bebeto 396g widok tła ",{"id":1788,"file":1789,"alt":1794,"title":57,"main":56,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1764},52422,{"id":1790,"file":1791,"mimeType":64,"size":1792,"url":1793,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},96527,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/cf/c6/cfc6ec40-8ade-4216-9ecd-1ed526e95997/5901888029235.png",807707,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/cf/c6/cfc6ec40-8ade-4216-9ecd-1ed526e95997/5901888029235.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelki Halloween mix Bebeto 396g widok główny ",{"variant":1764,"price":1796,"oldPrice":1796,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":154,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":1797,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":1797,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"11.99","30,28 zł/kg",[],"zelki-halloween-mix-bebeto-396g",[1801],{"value":1802,"type":91},"5901888029235",{"id":946,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":947,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1804,"order":949},[],[947],{"id":1807,"details":1808,"photos":1811,"price":1820,"generalInfo":1822,"slug":1823,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1824,"category":1827,"categoryPath":1829,"isActive":56},1612928,{"name":1809,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1810,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":3,"descriptionList":3},"Żelki Halloween mix Bebeto 600g",[],[1812],{"id":1813,"file":1814,"alt":1819,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1807},52423,{"id":1815,"file":1816,"mimeType":64,"size":1817,"url":1818,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},96529,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/61/27/612734a6-6292-4d5d-81e6-a945c12ea025/5901888029259_1.png",270058,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/61/27/612734a6-6292-4d5d-81e6-a945c12ea025/5901888029259_1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelki Halloween mix Bebeto 600g widok 1",{"variant":1807,"price":1125,"oldPrice":1125,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":154,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":1821,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":1821,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"21,65 zł/kg",[],"zelki-halloween-mix-bebeto-600g",[1825],{"value":1826,"type":91},"5901888029259",{"id":946,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":947,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1828,"order":949},[],[947],{"id":1831,"details":1832,"photos":1837,"price":1878,"generalInfo":1881,"slug":1882,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1883,"category":1886,"categoryPath":1888,"isActive":56},1456693,{"name":1833,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1834,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":1835,"descriptionList":1836},"Żelki Monster Jelly 11g",[],"Żelki Monster Jelly","11 g",[1838,1846,1854,1862,1870],{"id":1839,"file":1840,"alt":1845,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1831},52863,{"id":1841,"file":1842,"mimeType":64,"size":1843,"url":1844,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},97668,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/ba/78/ba78c30d-4032-40a4-a7c7-4bafbde93a95/frankenstein.png",320043,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/ba/78/ba78c30d-4032-40a4-a7c7-4bafbde93a95/frankenstein.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelki Monster Jelly 11g widok 1",{"id":1847,"file":1848,"alt":1853,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":56,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1831},53207,{"id":1849,"file":1850,"mimeType":64,"size":1851,"url":1852,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},98478,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/8f/f2/8ff2f8bf-26bc-408f-aec4-b3142888b933/8413178390613.png",255689,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/8f/f2/8ff2f8bf-26bc-408f-aec4-b3142888b933/8413178390613.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelki Monster Jelly 11g widok 4",{"id":1855,"file":1856,"alt":1861,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":56,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1831},53208,{"id":1857,"file":1858,"mimeType":64,"size":1859,"url":1860,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},98479,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/f4/80/f480f99c-f0d0-41ad-bc54-94bedcd32bf6/row-1-column-1_34.png",416875,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/f4/80/f480f99c-f0d0-41ad-bc54-94bedcd32bf6/row-1-column-1_34.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelki Monster Jelly 11g widok tła ",{"id":1863,"file":1864,"alt":1869,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1831},52864,{"id":1865,"file":1866,"mimeType":64,"size":1867,"url":1868,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},97669,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/15/92/1592128b-0a38-4367-9e2c-02e1539cc9fd/ghost.png",290363,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/15/92/1592128b-0a38-4367-9e2c-02e1539cc9fd/ghost.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelki Monster Jelly 11g widok 2",{"id":1871,"file":1872,"alt":1877,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1831},52865,{"id":1873,"file":1874,"mimeType":64,"size":1875,"url":1876,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},97670,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/9b/59/9b59e9c2-b2f7-4f6d-9bdd-f9e450dc35b6/hand.png",296220,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/9b/59/9b59e9c2-b2f7-4f6d-9bdd-f9e450dc35b6/hand.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelki Monster Jelly 11g widok 3",{"variant":1831,"price":1879,"oldPrice":1879,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":154,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":1880,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":1880,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"1.49","135,45 zł/kg",[],"zelki-monster-jelly-11g",[1884],{"value":1885,"type":91},"8413178390613",{"id":946,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":947,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1887,"order":949},[],[947],{"id":1890,"details":1891,"photos":1896,"price":1921,"generalInfo":1923,"slug":1924,"bannerActivity":3,"ownBrand":3,"barcodes":1925,"category":1928,"categoryPath":1930,"isActive":56},1632241,{"name":1892,"isAlcohol":20,"weight":3,"drain":3,"availableInSelectedStores":20,"shortDescription":3,"badges":1893,"badgeSun":3,"badgeWater":3,"badgeEnvironment":3,"nameList":1894,"descriptionList":1895},"Żelki płynne blood shots slime Sweet and Fun 20g",[],"Żelki płynne Blood Shots Candy Slime Maxco","20 g",[1897,1905,1913],{"id":1898,"file":1899,"alt":1904,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":56,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1890},53395,{"id":1900,"file":1901,"mimeType":64,"size":1902,"url":1903,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},99036,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/da/26/da26aafc-4a20-43c4-9c29-dd936d73f7ae/row-1-column-2.png",224264,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/da/26/da26aafc-4a20-43c4-9c29-dd936d73f7ae/row-1-column-2.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelki płynne blood shots slime Sweet and Fun 20g widok tła ",{"id":1906,"file":1907,"alt":1912,"title":57,"main":56,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":20,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1890},53329,{"id":1908,"file":1909,"mimeType":64,"size":1910,"url":1911,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},98770,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/54/18/54186aff-ff3c-499c-bab6-4cf513455d3d/8590311106574_1.png",145517,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/54/18/54186aff-ff3c-499c-bab6-4cf513455d3d/8590311106574_1.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelki płynne blood shots slime Sweet and Fun 20g widok główny ",{"id":1914,"file":1915,"alt":1920,"title":57,"main":20,"disableOnProductPage":20,"backgroundImage":20,"heroBanner":56,"heroBannerDesktop":20,"heroBannerMobile":20,"variant":1890},53394,{"id":1916,"file":1917,"mimeType":64,"size":1918,"url":1919,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},99035,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/40/11/4011bab9-fa29-43a7-802d-0f33c9f8632f/8590311106574_hero.png",265484,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public_thumbnails/filer_public/40/11/4011bab9-fa29-43a7-802d-0f33c9f8632f/8590311106574_hero.png__420x340_ALIAS-desktop_product_format-WEBP_subsampling-2.webp","Żelki płynne blood shots slime Sweet and Fun 20g widok 1",{"variant":1890,"price":223,"oldPrice":223,"specialPriceConditions":3,"reductionValue":57,"omnibusPrice":3,"unit":154,"dinoUnit":82,"pricePerUnit":1922,"pricePerUnit_2":3,"pricePerUnitOmnibus":3,"pricePerUnitDefault":1922,"xyPromo":3,"multibuyText":3,"isSuperprice":20,"priceCurrency":85,"oldPriceCurrency":85,"multibuy":20,"omnibusPriceCurrency":85,"isXyPromo":20},"149,50 zł/kg",[],"zelki-pynne-blood-shots-candy-slime-maxco-20g",[1926],{"value":1927,"type":91},"8590311106574",{"id":946,"externalId":3,"isFlowerCategory":20,"name":947,"description":57,"categoryType":95,"parent":3,"childrenIds":1929,"order":949},[],[947],[1932,1943,1951],{"id":1933,"file":1934,"hotspots":1939,"objectId":13,"alt":1940,"title":1940,"redirectUrl":1941,"label":57,"activeFrom":3,"activeTo":3,"redirectConfirmation":20,"context":1942,"order":372,"slot":3,"buttonPosition":3,"buttonText":3,"contentType":12},5376,{"id":1935,"file":1936,"mimeType":64,"size":1937,"url":1938,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136736,"/media/filer_public/f8/dd/f8dddff8-16f5-44db-a117-8119f60ddea7/halloween_desktop.png",621770,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/f8/dd/f8dddff8-16f5-44db-a117-8119f60ddea7/halloween_desktop.png",[],"Halloween","/kategoria/halloween","desktop",{"id":1944,"file":1945,"hotspots":1949,"objectId":13,"alt":1940,"title":1940,"redirectUrl":1941,"label":57,"activeFrom":3,"activeTo":3,"redirectConfirmation":20,"context":1950,"order":372,"slot":3,"buttonPosition":3,"buttonText":3,"contentType":12},5377,{"id":1946,"file":1947,"mimeType":64,"size":1937,"url":1948,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136737,"/media/filer_public/d7/9d/d79d8979-b53f-47f0-8e69-179e44c72b70/halloween_desktop.png","https://api.marketdino.pl/media/filer_public/d7/9d/d79d8979-b53f-47f0-8e69-179e44c72b70/halloween_desktop.png",[],"tablet",{"id":1952,"file":1953,"hotspots":1958,"objectId":13,"alt":1940,"title":1940,"redirectUrl":1941,"label":57,"activeFrom":3,"activeTo":3,"redirectConfirmation":20,"context":1959,"order":372,"slot":3,"buttonPosition":3,"buttonText":3,"contentType":12},5378,{"id":1954,"file":1955,"mimeType":64,"size":1956,"url":1957,"mobileUrl":3,"tabletUrl":3,"desktopUrl":3},136738,"/media/filer_public/37/7b/377b6ff3-161d-48b6-9012-40ff73a9eef8/halloween_mobile.png",588008,"https://api.marketdino.pl/media/filer_public/37/7b/377b6ff3-161d-48b6-9012-40ff73a9eef8/halloween_mobile.png",[],"mobile",{"slug":1961,"title":3,"alcoholInfoHtml":1962,"arePricesVisible":56,"isDynamic":20,"frontendUrl":1963,"popup":3},"halloween","1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO","kategoria/halloween",[],1790714832921]