Poszukujemy gruntów

Firmy zainteresowane współpracą z siecią sklepów Dino prosimy o kontakt poprzez kliknięcie na wybrane województwo lub wypełnienie
formularza zgłoszeniowego

Dolnośląskie

Aleksandra Gniewosz
aleksandra.gniewosz@marketdino.pl
695519209

Robert Pławiak
robert.plawiak@marketdino.pl
665950747

Kujawsko-Pomorskie

Miłosz Małkowski
milosz.malkowski@marketdino.pl
695551834

Lubelskie

Anna Grzegorczyk
anna.grzegorczyk@marketdino.pl
695515774

Lubuskie

Jakub Chodorowski
jakub.chodorowski@marketdino.pl
665943301

Michał Bąba
michal.baba@marketdino.pl
695253787

Łódzkie

Maciej Wojtczak
maciej.wojtczak@marketdino.pl
695902790

Anna Grzegorczyk
anna.grzegorczyk@marketdino.pl
695515774

Małopolskie

Aleksandra Gniewosz
aleksandra.gniewosz@marketdino.pl
695519209

Mazowieckie

Maciej Wojtczak
maciej.wojtczak@marketdino.pl
695902790

Anna Grzegorczyk
anna.grzegorczyk@marketdino.pl
695515774

Opolskie

Aleksandra Gniewosz
aleksandra.gniewosz@marketdino.pl
695519209

Robert Krajewski
robert.krajewski@marketdino.pl
695511779

Podkarpackie

-

Podlaskie

-

Pomorskie

Miłosz Małkowski
milosz.malkowski@marketdino.pl
695551834

Śląskie

Aleksandra Gniewosz
aleksandra.gniewosz@marketdino.pl
695519209

Robert Krajewski
robert.krajewski@marketdino.pl
695511779

Świętokrzyskie

Anna Grzegorczyk
anna.grzegorczyk@marketdino.pl
695515774

Warmińsko-Mazurskie

Miłosz Małkowski
milosz.malkowski@marketdino.pl
695551834

Maciej Wojtczak
maciej.wojtczak@marketdino.pl
695902790

Wielkopolskie

Michał Bąba
michal.baba@marketdino.pl
695253787

Jakub Chodorowski
jakub.chodorowski@marketdino.pl
665943301

Piotr Malujdy
piotr.malujdy@marketdino.pl
695517148

Zachodnio-Pomorskie

Jakub Chodorowski
jakub.chodorowski@marketdino.pl
tel.: 665943301