Poszukujemy gruntów

Firmy zainteresowane współpracą z siecią sklepów Dino prosimy o kontakt poprzez kliknięcie na wybrane województwo lub wypełnienie
formularza zgłoszeniowego

Dolnośląskie

Mariusz Dekiert
mariusz.dekiert@marketdino.pl
785 232 929

Kujawsko-Pomorskie

Jakub Zdebko
jakub.zdebko@marketdino.pl
695 260 405

Piotr Malujdy
piotr.malujdy@marketdino.pl
695 517 148

Lubelskie

Anna Grzegorczyk
anna.grzegorczyk@marketdino.pl
695 515 774

Lubuskie

Jakub Chodorowski
jakub.chodorowski@marketdino.pl
665 943 301

Grzegorz Wieczorek
grzegorz.wieczorek@marketdino.pl
695 235 605

Łódzkie

Robert Krajewski
robert.krajewski@marketdino.pl
695 511 779

Przemysła Lubiatowski
przemysław.lubiatowski@marketdino.pl
785 220 274

Małopolskie

Bartłomiej Misiak
batlomiej.misiak@marketdino.pl
661 267 389

Marcin Rogatko
marcin.rogatko@marketdino.pl
785 240 219

Mazowieckie

Sebastian Pełka
sebastian.pelka@marketdino.pl
695 551 878

Anna Grzegorczyk
anna.grzegorczyk@marketdino.pl
695 515 774

Przemysław Lubiatowski
przemyslaw.lubiatowski@marketdino.pl
785 220 274

Opolskie

Robert Krajewski
robert.krajewski@marketdino.pl
695 511 779

Mariusz Dekiert
mariusz.dekiert@marketdino.pl
785 232 929

Podkarpackie

Anna Grzegorczyk
anna.grzegorczyk@marketdino.pl
695 515 774

Podlaskie

Sebastian Pełka
sebastian.pelka@marketdino.pl
695 551 878

Pomorskie

Michał Socik
michal.socik@marketdino.pl
785 231 309

Śląskie

Bartłomiej Misiak
bartlomiej.misiak@marketdino.pl
661 267 389

Robert Krajewski
robert.krajewski@marketdino.pl
695 511 779

Świętokrzyskie

Anna Grzegorczyk
anna.grzegorczyk@marketdino.pl
695 515 774

Warmińsko-Mazurskie

Michał Socik
michal.socik@marketdino.pl
785 231 309

Wielkopolskie

Urszula Kusiak
urszula.kusiak@marketdino.pl
785 285 252

Piotr Malujdy
piotr.malujdy@marketdino.pl
695 517 148

Zachodnio-Pomorskie

Jakub Chodorowski
jakub.chodorowski@marketdino.pl
665 943 301