Poszukujemy gruntów

Firmy zainteresowane współpracą z siecią sklepów Dino prosimy o kontakt poprzez kliknięcie na wybrane województwo lub wypełnienie
formularza zgłoszeniowego

Dolnośląskie

Robert Pławiak
robert.plawiak@marketdino.pl
665950747

Kujawsko-Pomorskie

Jakub Zdebko
jakub.zdebko@marketdino.pl
695260405

Piotr Malujdy
piotr.malujdy@marketdino.pl
695517148

Lubelskie

Anna Grzegorczyk
anna.grzegorczyk@marketdino.pl
695515774

Lubuskie

Jakub Chodorowski
jakub.chodorowski@marketdino.pl
665943301

Michał Bąba
michal.baba@marketdino.pl
695253787

Łódzkie

Robert Krajewski
robert.krajewski@marketdino.pl
695511779

Sebastian Pełka
sebastian.pełka@marketdino.pl
695551878

Anna Grzegorczyk
anna.grzegorczyk@marketdino.pl
695515774

Małopolskie

Piotr Pazdan
piotr.pazdan@marketdino.pl
695516397

Mazowieckie

Sebastian Pełka
sebastian.pełka@marketdino.pl
695551878

Anna Grzegorczyk
anna.grzegorczyk@marketdino.pl
695515774

Opolskie

Robert Krajewski
robert.krajewski@marketdino.pl
695511779

Robert Pławiak
robert.plawiak@marketdino.pl
665950747

Podkarpackie

-

Podlaskie

-

Pomorskie

Michał Socik
michal.socik@marketdino.pl
785231309

Śląskie

Piotr Pazdan
piotr.pazdan@marketdino.pl
695516397

Robert Krajewski
robert.krajewski@marketdino.pl
695511779

Świętokrzyskie

Anna Grzegorczyk
anna.grzegorczyk@marketdino.pl
695515774

Warmińsko-Mazurskie

Sebastian Pełka
sebastian.pełka@marketdino.pl
695551878

Michał Socik
michal.socik@marketdino.pl
785231309

Wielkopolskie

Michał Bąba
michal.baba@marketdino.pl
695253787

Piotr Malujdy
piotr.malujdy@marketdino.pl
695517148

Zachodnio-Pomorskie

Jakub Chodorowski
jakub.chodorowski@marketdino.pl
665943301