O firmie
Wyróżnienia i nagrody

Ventura 2012
Po raz drugi wyróżnieni zostaliśmy nagrodą Ventura,  w kategorii Najbardziej dynamiczna spółka.

 


 

Hermes 2013 dla DINO!
Miło nam poinformować, iż 16. maja zostaliśmy uhonorowani Hermesem 2013 w kategorii SIECI SUPERMARKETOWE.

 


 

 

Wyróżnieni w konkursie Gazel Biznesu 2012!

W 2012 roku udało się nam utrzymać wysokie tempo rozwoju oraz osiągnąć świetne wyniki finansowe. Po raz kolejny fakt ten znalazł odzwierciedlenie
w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu.

 

 


 

 

Kolejna nagroda dla DINO Polska S.A.


28. maja 2012 r. w Warszawie podczas jubileuszowej gali rozdano po raz jedenasty nagrody Ventura 2011. Z dumą informujemy, iż pokonaliśmy wszystkich konkurentów i zostaliśmy zwycięzcami w kategorii Wydarzenie Roku za dynamiczny rozwój sieci.

 


 

DINO Polska Sp. z o.o. zwycięzcą Gazel Biznesu 2011!Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż DINO POLSKA Sp. z o.o. zajęła pierwsze miejsce w Polsce w prestiżowym rankingu „Gazele Biznesu”.

Ranking „Gazele Biznesu” organizowany jest już od 12 lat przez dziennik „Puls Biznesu”. Tytuł „Gazeli Biznesu” nie jest przyznawany przez jury – to firmy muszą na niego zapracować, osiągając coraz lepsze wyniki w kolejnych latach. O miejscu w rankingu decyduje bowiem procentowy przyrost obrotów, który firma osiąga w ciągu trzech kolejnych lat.

 


 

„LAUR KONSUMENTA – ODKRYCIE 2011” dla sieci marketów DINO !


08. lipca 2011r. zostaliśmy laureatem prestiżowego plebiscytu „LAUR KONSUMENTA – ODKRYCIE 2011”. 

„LAUR KONSUMENTA” to największy i najbardziej rozpoznawalny program konsumencki w Polsce. Wyniki badania ankietowego oraz głosowania czytelników „Rzeczy o Biznesie”(dodatku do dziennika „Rzeczpospolita”), pozwalają wyłonić najpopularniejsze produkty i marki w Polsce.

Kategoria „ODKRYCIE ROKU” stworzona została z myślą o markach nowych, innowacyjnych i wyróżniających się na rynku. Tytuł „ODKRYCIE ROKU” przyznawany jest firmom, które w pozytywny sposób zwróciły na siebie uwagę Konsumentów.   Taką nagrodę otrzymują tylko nieliczne firmy czy producenci.

W tegorocznej edycji konkursu dzięki dynamice wzrostu naszej popularności wśród Konsumentów i pozytywnym odbiorze naszej sieci przez Rynek, zostaliśmy uhonorowani godłem „LAUR KONSUMENTA – ODKRYCIE 2011”.

 

 

.....